Karadağ: “Halkın teveccühü AK Parti’ye ilham veriyor”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Albayrak Caddesi esnafını ziyaret ederek vatandaşların talep ve sorunlarını dinledi.

Güncel 20.09.2018, 22:45
639
Karadağ: “Halkın teveccühü AK Parti’ye ilham veriyor”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Albayrak Caddesi esnafını ziyaret ederek vatandaşların talep ve sorunlarını dinledi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Tesbihciler Çayevi’nde siyasetin ve basının önemli isimleriyle bir araya geldi. 19. Dönem Çorum Milletvekili Adnan Türkoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi eski İl Başkanı Osman Samsunlu, Uğurludağ eski Belediye Başkanı Mehmet Kiday, ÇORUM HABER Genel Müdürü ve Çorum Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Mehmet Yolyapar, Gazeteciler Mehmet Güley, Mustafa Külcü, Ali Atan, Elvan Şimşek, Şeker İş Sendikası Şube Başkanı Sefer Kahraman, bölge esnafı Tuncay Yalçınkaya, Ziya Beyaz, Murat Softa, Hamdi Kır ve İdris Satılmış’ın da yer aldığı sohbetin konusu ise yaklaşan yerel seçimler oldu.

Karadağ, CHP eski İl Başkanı Osman Samsunlu ve eski Milletvekili Adnan Türkoğlu ile sohbet ederek kendisine iletilen bazı talepleri de aldı. Dostane bir havada ve samimi ortamda geçen sohbet sırasında konuşan Mehmet Karadağ, AK Parti’nin seçimlere her zaman hazır olduğunu ve heran bir seçim olacakmış gibi sahada çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

AK Parti olarak her fırsatta esnaf ve halk ile birarada olmaya gayret ettiklerini dile getiren İl Başkanı Karadağ, “AK Parti’nin 17 yıllık iktidarındaki artan başarı ivmesinin altında yapılan hizmetlerle birlikte sahada yapılan çalışmaların yatmaktadır. Halkın arasında, halkla birlikte hem Türkiye'nin emin adımlarla 2023 hedeflerine ilerlemesini amaçlıyor hem de halkın taleplerini kendilerinden dinliyor, sorunları yerinde tespit etme imkanımız oluyor. 24 Haziran seçimlerinde istediklerini elde edemeyen dış güçler şimdi de Türkiye’nin ekonomisine darbe yaparak bizleri yıpratmaya, bölmeye, ekonomik baskı kurmaya çalışıyorlar, “Bu baskıları da vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın desteğiyle atlatacağız. Vatandaşlarımız esnaflarımız bu yapılan oyunların farkında her zaman olduğu gibi yine birbirimize kenetlenerek ülkemiz geleceği için gereğini yaparak güçlü Türkiye için mücadelemize devam edeceğiz.

Esnafımıza bizlere karşı göstermiş oldukları misafirperverlik içinde ayrıca teşekkür ediyorum. AK Parti 17 yıldır halkın teveccühü sayesinde bugünlere geldi. Halkımızın bu teveccühü bizlere enerji veriyor. Bizlerde AK Parti’nin temsilcileri olarak halkımızın bu teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz. Türkiye, Cumhuriyet tarihinin en fazla hizmetini AK Parti sayesinde aldı. Yine Türkiye AK Parti ile günü kurtaran bir ülke olmaktan çıkarak geleceği planlayan, çevresindeki ülkelerin gündemlerini belirleyen bir ülke konumuna geldi” diye konuştu.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
20°
az bulutlu
banner303
Namaz Vakti 28 Eylül 2020
İmsak 05:03
Güneş 06:27
Öğle 12:36
İkindi 15:56
Akşam 18:35
Yatsı 19:54

Gelişmelerden Haberdar Olun

@