Karabacak’tan halı outlet mağazası

Karabacak Mobilya, Saray Halı Outlet Mağazası’nı Çorum’da açtı. Çorum’un tanınmış mağazalarından Karabacak Mobilya, faaliyet alanını genişletiyor. Karabacak Mobilya, bundan böyle müşterilerine Saray Halı’nın ürünlerini de satacak.

Güncel 06.01.2014, 23:40 06.01.2014, 23:41
1547
Karabacak’tan halı outlet mağazası
 Türkiye’de sadece 17 ilde mağazası bulunan Saray Halı Outlet ürünlerinin 18. mağazası da Çorum’da Karabacak Alışveriş Mağazası bünyesinde açıldı.
Saray Halı’nın outlet (ihraç fazlası) ürünlerini Çorum halkının beğenisine sunan Karabacak Alışveriş Merkezi, halı ve yollukları gerçek değerinden yüzde 70 indirimle pazarlıyor.
Konuyla ilgili bilgi veren Karabacak Alışveriş Merkezi sahibi Ali Karabacak, Saray Halı’nın outlet mağazasını Çorum’da açmayı başardıklarını, Türkiye genelinde 17 ilde bulunan mağazaların 18.’sinin ve sonuncusunun Çorum’da açıldığını, bu mağazada ihraç fazlası ürünlerin satılacağını bildirdi.
Çok fazla sayıda 20 çeşit halı bulundurduklarını ifade eden Karabacak, normal bir mağazada 700 TL olan halıyı 220, 600 TL olan halıyı 219, 450 TL olan halıyı 99 TL gibi bir fiyatla satacaklarını, ürünlerin 3’te bir fiyatına müşteriye sunulduğunu, fiyatların 89 TL’den başladığını söyledi.
Halı, yolluk, paspas, yatak odası halısı, çocuk odası halısı, kesme halı gibi çeşitli ürünlerin bulunduğunu açıklayan Karabacak, çevre il ve ilçelerde de Saray Halı mağazası açma hakkına sahip olduklarını, ileriki dönemlerde çevre il ve ilçelere de açılacaklarını kaydetti.
“Amacımız insanlarımıza kaliteli ucuza satmaktır” diyen Karabacak, diğer il ve ilçelerden gelip de mağazadan alışveriş yapan müşteriler için bulundukları yere ürünü kargo ile ücretsiz göndereceklerini müjdeledi. Satılan ürünleri Çorum şehir merkezinde de ev ve işyerlerine teslim ettiklerini duyuran Karabacak, Pazar dahil her gün açık olduklarını hatırlattı.
Ürünlerin ucuz olmasına rağmen hizmette hiçbir sıkıntı yaratmadıklarını dile getiren Karabacak, ucuzluğa rağmen her türlü kredi kartına peşin fiyatına, vade farkı yansıtmadan 12 taksit uyguladıklarını bildirdi. Ali Karabacak, ayrıca metre işi kesme halı ve yolluk satışı da yaptıklarını, isteyenlerin her ürünün, her ölçüsünü alabildiğini ifade etti.
Yakın bir zaman sonra Vestel bayiliğini de alacaklarını duyuran Karabacak, beyaz eşya, ev tekstili, küçük ev aletleri, bornoz ve banyo takımları, perde, Paşabahçe ürünleri de bulunduracaklarını, Güral Porselen ve Remetta Porselen’in bayiliğini alacaklarını, Çorum halkına geniş bir yelpazede hizmet vereceklerini açıkladı.
Karabacak, çeyiz dizen ya da evini yenileyen müşterilerine mobilyadan beyaz eşyaya, altından perdeye kadar geniş bir yelpazede hizmet vereceklerini dile getirerek, “44 yıldır Çorum’da ticaret yapıyoruz. Temel ilkemiz doğruluk ve dürüstlüktür. Çizgimizden şaşmadık, taviz vermedik. Bunun için Çorum halkının sevgisini, taktirini ve teveccühünü kazandık” dedi.
Ali Karabacak, önümüzdeki yıllarda Karabacak Alışveriş Merkezi’ni oluşturacaklarını dile getirerek, müşterilerin tek noktadan uygun koşullarla alışveriş yapabileceklerini kaydetti. Uğur Mumcu Caddesi Askerlik Şubesi yanında bulunan Karabacak Mobilya, yıllardır Çorum halkına kaliteli ürünlerle hizmet verirken, 15 metrekarelik bir dükkanda ticaret hayatına başlayan firma sahipleri, bugün 3 ayrı mağazada toplam 5 bin metrekarelik komplekste hizmet veriyor. (Hacı ODABAŞ)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
13°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@