Kara ve Külcü’ye Bahçeşehir ziyareti

Bahçeşehir Eğitim Kurumları Karadeniz Bölge Koordinatörü Savaş Boyar ve beraberindeki heyet Vali Ahmet Kara ve Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret etti.

Güncel 26.03.2016, 01:13 26.03.2016, 01:14
1468
Kara ve Külcü’ye Bahçeşehir ziyareti

İlk olarak Vali Ahmet Kara’ya nezaket ziyaretinde bulunan Savaş Boyar, Bahçeşehir Okulları Kurumsal İletişim Yöneticisi Pınar Keskin ve Emrah Tüysüzoğlu, okulları hakkında bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Kara da okulun ilimiz eğitim hayatına katkı sağlayacağına inandığını vurguladı.
Boyar ve beraberindeki heyet daha sonra Başkan Külcü’yü ziyaret etti. Bahçeşehir Koleji’nin 2016-2017 eğitim ve öğretim yılında Çorum’da eğitim faaliyetlerine başlayacağını belirten Boyar, yurt içi ve yurt dışında bir çok eğitim kurumlarının bulunduğunu, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversitesi olmak üzere 23 bin öğrenci, 5 bin öğretmen ile eğitim camiasına hizmet ettiklerini vurguladı. Boyar, okulun açılmasından katkısı için Başkan Külcü’ye de teşekkür ederek plaket takdim etti.
Çorum'da özel eğitim kurumlarının sayısının artmasının kaliteyi de artıracağını söyleyen Külcü de “Bahçeşehir Okulları'nın Çorum’un eğitim kalitesini daha yukarılara çekeceğine inanıyorum” dedi.(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
16°
az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@