“Kamyoncular Garajı’nın sorunlarını çözeceğiz”

AK Parti Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, beraberinde İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve AK Parti heyeti ile birlikte Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası’na bağlı Kamyoncular Garajı'nda şoför esnafı ile bir araya geldi.

Güncel 13.03.2019, 22:40
384
“Kamyoncular Garajı’nın sorunlarını çözeceğiz”

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin ile birlikte nakliyeci esnafını ziyaret eden AK Parti heyeti burada nakliyeci ve şoför esnafının sorunlarını dinledi. AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, Kamyoncular Garajı'ndaki sorunları el ele kol kola vererek hep birlikte çözeceklerini belirttiler.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Kamyoncular Garajı'nın kira konusu ve diğer ufak tefek sıkıntıları gidereceklerini belirtti. Aşgın, “Buraya gelmek bana ilk kez nasip oldu. Gelir gelmez bazı sorunları hissettim ve bunları da sayın vekilim ve sayın Başkan Tahsin Şahin ile paylaştım. Biz Ak Parti olarak millet ne derse onu yapan bir partiyiz. Gördüğüm kadarıyla Kamyoncular Garajı'nda çözülemeyecek hiç bir problem yok. Mevcut garajın kira konusu var bu sorunu çözeceğiz öncelikle bunu belirtmek isterim. Burada esnafımızı gezerken saçakların kısalığından bahsedildi. Bu konuyu da en güzel şekliyle, en estetik şekilde çözeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Son yıllarda son dönemlerde bir esnaf olarak aday olan ilk kişi belki de bu kardeşiniz. Bende esnafım ve bu durumdan onur duyuyorum, gurur duyuyorum. Köylü çocuğuyum bundan da gurur duyuyorum” dedi.

Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ise; ''Öncelikle Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanımız Tahsin Şahin'e teşekkür ediyorum. Hem nakliyeciler hem de şoför esnafımızla bizleri buluşturdular. Kamyoncular Garajı'nın kirası konusunda bir takım uyuşmazlıklar var öncelikle bu konunun çözüleceğini belirtmek isterim. Bu konuda Belediye Başkan Adayımızda size söz verdi. Halil İbrahim Aşgın'da bir esnaf çocuğu, paranın ne zorluklar ile kazanıldığını bilen bir kardeşimiz. Esnafın dilinden anlayan bir kardeşimiz, en çok hoşumuza giden istişareye açık bir insan. Mantıklı olan ne ise onu kabul ediyor. Burada ki nakliyeci ve şoför esnafımızın durumunu görerek hak verdiği gibi. Önümüzde çok önemli yerel seçimler var. Ülkemizin daha iyi boyutlara gelmesi için 31 Mart seçimlerinde Cumhurbaşkanımızın önünü kesmek isteyenlere engel olup onu rahatlatmamız lazım. Yerel seçimde en yüksek oyu alarak yolumuza emin adımlarla devam etmek istiyoruz'' dedi.

Kamyoncular Garajı'nın ardından AK Parti heyeti Şoförler ve Nakliyeciler Odası'na geçerek oda başkanı Tahsin Şahin ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettiler. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@