Kalaycılarda Sedat Ek dönemi

Çorum Kalaycılar ve Hırdavatçılar Odası Genel Kurulu’nda Sedat Ek, üyelerin oyları ile başkan seçildi. Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Genel Kurul, Divan Başkanlığına ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç, Başkan vekilliğine Mustafa Şanlı, Katip Üyeliklere Cemil Kor ve Ahmet Karataş’ın seçilmesi ile başladı.

Güncel 13.01.2014, 23:50 13.01.2014, 23:51
496
Kalaycılarda Sedat Ek dönemi
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile devam eden genel kurulda faaliyet, denetim ve gelir-gider bilançolarının okunarak kabul edilmesinden sonra dilek ve temenniler bölümünde başkanlık için aday olanlara söz verildi. Adaylardan Sedat Ek, 20 yıllık esnaf olduğunu ve çıraklıktan yetiştiğini ifade ederek esnafın vereceği karara saygılı olacağını ve hizmet edeceğine inanılan kişinin başkan olması gerektiğini dile getirdi.
Bilal Çetin ise konuşmasında oda yönetimi olarak kendilerinin işçi olduğunu esnafın ise işveren olduğunu anlatarak, seçimin hayırlı geçmesi dileklerinde bulundu.
Konuşmalardan sonra geçilen seçimde 172 oy kullanıldı. Bilal Çetin’in 78 oy aldığı seçimde Sedat Ek ise 93 oy alarak başkan seçildi.
Sedat Ek Başkanlığındaki yeni yönetim şu isimlerden oluştu: Abdullah Coşkun, Ömer Ölçer, Adem Guşku, Mustafa Özkazancı, Volkan Emniyet ve Ömer Düven
Denetim Kurulu: Ahmet Sapancı, M. Hamit Duran ve Murat Yitmen’den oluştu.
(Erkan BAYATLI)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
16°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@