Kadın ve Genç Girişimciler İcra Komitesi seçimleri yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) koordinasyonunda Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) bünyesinde faaliyet gösterecek olan İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeliği seçimleri yapıldı.

Güncel 05.03.2019, 01:17
472
Kadın ve Genç Girişimciler İcra Komitesi seçimleri yapıldı

Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen seçimle İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri belirlendi. TSO Genel Sekreteri Mehmet Ali Karslı başkanlığında oluşturulan sandık kurulu üyeliklerini Levent Akkaş ve Murat Gökçetin üstlendi.

38 üyesi olan Genç Girişimciler Kurulunda 22 üye icra komitesi seçimi için oy kullandı. Seçimde Sefa Kılıç, Nejat Kolcu, Osman Mengüç ve Ragıp Özsarı asil üye olarak seçilirken Onur Tuncay, Erdal Kürbüz, Emir Can Aydoğan ve Nail Kurman yedek üye olarak seçildi.

3 üyeden oluşan İl Kadın Girişimciler Kurulunda ise 2 üye oy kullandı. İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeliğine Elif Gökçen Şahiner asil, Yasemin Bolat ise yedek üye olarak seçildi.

BAŞKAN BEHİÇ AKKAŞ’TAN KUTLAMA

Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Behiç Akkaş, “Girişimcilik ruhunu mümkün olduğu kadar yaygınlaştırmamız, kadın ve genç girişimcilerimizin ticari hayatta daha fazla yer almasını sağlamamız gerekiyor. Ülkemizdeki kadın ve genç girişimcilerin artması, girişimcilik kültürün geliştirilmesi ve işsizliğin azaltılması açısından büyük önem taşımaktadır. Her iki kurulunda bu alanda önemli çalışmalar yapacağına inanıyoruz bu vesile ile icra komitesine seçilen üyelerimizi tebrik ediyorum.” dedi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@