06 Mart 2014 Perşembe 22:49
Kadın girişimciler ödüllendirilecek

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Kadın Girişimciler Kurulu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir kutlama programı organize etti.

TSO Meclis Salonu’nda yarın saat 13.00’de düzenlenecek etkinlikte TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu tarafından hazırlanan “Kamu Spotu” kamuoyuna tanıtılacak. Açılış konuşmaları ile başlayacak etkinlikte ilk olarak, örnek kadın girişimcilere plaket verilecek. Programda ayrıca 'Günümüzde işletmelerin çalışan kadınlara bakış açısı' konulu bir konferans düzenlenecek.

Konferansa konuşmacı olarak Hitit Üniversitesi Öğretim Görevlisi Menekşe Şahin, Akademisyen - İç Mimar Nursema Öztürk Özüner ve Kayseri Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Dr. Sema Karaoğlu katılacak. TOBB İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Yasemin Kepçeli, bütün kadın girişimcileri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlama etkinliğine davet etti. Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erol Karadaş ile Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal da, tüm kadınların 8 Mart Kadınlar Günü'nü kutladı.
(Ayşe UNCU)

Son Güncelleme: 06.03.2014 22:49