Kadim dostların Ankara buluşması

Çorum’da görev yapmış valilerin ve diğer üst düzey bürokratların eşleri, “gün” esprisi içinde ayda bir Ankara’da buluşup dostluklarını sürdürüyorlar. Yıllardır her defasında değişik bir mekânda düzenlenen öğle yemeklerine, İstanbul’dan Sezin Öztaş ile Çorum’dan Hülya Yolyapar da katılıyor.

Güncel 25.12.2017, 23:25
1358
Kadim dostların Ankara buluşması

Daha uzun aralıklarla olmak üzere, eşli olarak da akşam yemekleri düzenleniyor. Kadim dostları buluşturan bu yemeklerden sonuncusu, Cumartesi akşamı Çankaya Yelken Balıkevi’nde gerçekleştirildi.

Yemeğe, Çorum eski valileri; emekli Anayasa Mahkemesi Üyesi Mustafa Yıldırım ve eşi Perihan Yıldırım, emekli Danıştay Üyesi Hüseyin Poroy ve eşi Ayla Poroy, Anayasa Mahkemesi Üyesi Recep Kömürcü ve eşi Hülya Kömürcü, Yargıtay Daire Başkanı İlmettin Köklü ve eşi Heyfa Köklü, Çorum eski Milletvekili Ali Haydar Şahin ve eşi Makbule Şahin, eğitim gönüllüsü, sanayici-işadamı Haydar Ali Öztaş ve Genel Müdürümüz Mehmet Yolyapar ve eşi Hülya Yolyapar katıldı.

Gruptan, emekli Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri, eski İzmir Valisi Kemal Nehrozoğlu ile Çorum eski Valisi, emekli Danıştay Üyesi Atıl Üzelgün, mazeretleri nedeniyle yemekte bulunamadılar.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
16°
açık
banner303
Namaz Vakti 13 Ağustos 2020
İmsak 04:04
Güneş 05:41
Öğle 12:50
İkindi 16:40
Akşam 19:50
Yatsı 21:20

Gelişmelerden Haberdar Olun

@