İYİ Parti ilçelere atamalara başladı

Meral Akşener’in Genel Başkanı olduğu İYİ Parti, Çorum’da teşkilatlanma çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Güncel 18.12.2017, 00:05
1650
İYİ Parti ilçelere atamalara başladı

İYİ Parti İl Başkanlığı görevine Bekir Özsaçmacı ve Merkez İlçe Başkanlığı görevine ise eski İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Eker’in atanmasının ardından teşkilatlanma çalışmalarına hız verilen partide bir çok ilçeye de ilçe başkanı ataması gerçekleştirildi.

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, merkez ve ilçelerde teşkilatları oluşturmaya başladıklarını söyledi. Merkez ilçe başkanlığına Mustafa Eker’in atanmasının ardından ilçelerde bazı atamalar yapıldığı kaydeden Özsaçmacı, bu kapsamda ilk ilçe başkanının Sungurlu’da belirlendiğini dile getirdi. Buna göre Sungurlu İlçe Başkanlığı görevine geçtiğimiz günlerde MHP’den istifa eden Belediye Meclis Üyesi Fazlı Koçak getirildi.

Osmancık İlçe Başkanlığı’na S. Mustafa Boyacı, Bayat İlçe Başkanlığı’na Hasan Yüce, Oğuzlar İlçe Başkanlığı’na Mustafa Afşar, Kargı İlçe Başkanlığı’na Ahmet Nemli ve Ortaköy İlçe Başkanlığı’na ise Durdu Arçok’un atandığı İYİ Parti’de teşkilatlanma çalışmalarının hızla süreceği ve yakın bir zamanda İl, Merkez İlçe ve diğer ilçelerin yönetimlerinin de belirlenerek kamuoyuna duyurulacağı vurgulandı.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@