İYC’den üç ayrı açılış

İlim Yayma Cemiyeti Genel Başkanı Yusuf Tülün, bugün ilimizde üç ayrı açılış yapacak.

İYC’den üç ayrı açılış

İlim Yayma Cemiyeti Genel Başkanı Yusuf Tülün, bugün ilimizde üç ayrı açılış yapacak.

14 Şubat 2015 Cumartesi 00:55
İYC’den üç ayrı açılış
İlim Yayma Cemiyeti, bugün hem İYC Alaca Şubesi’ni hem de Çorum Şube Merkezi ile Buhara Gençlik ve Kültür Merkezleri’nin açılışını gerçekleştirecek.
Konu ile ilgili yazılı açıklama da bulunan İYC Şube Başkanı Av. Mehmet Karadağ, açılış programına Genel Başkan Yusuf Tülün’ün katılacağını söyledi. İlk olarak saat 11.00’de Alaca İYC Şubesi’nin açılışının yapılacağını söyleyen Av. Mehmet Karadağ, Gazi Caddesi Kavukcu 1. Sokak numara 2/6 adresindeki Şube Merkezi’nin saat 14.00’de, Çevreyolu üzeri Buharaevler Kavşağı’nda bulunan Buhara Gençlik ve Kültür Merkezi’nin ise saat 14.30’da açılacağını bildirdi.
Mehter gösterisinin yer alacağı Buhara Gençlik ve Kültür Merkezi’nde fitness salonu, masa tenisi salonu, bilardo salonu, kafeteryası, kütüphanesi ve bilgisayar salonu bulunduğunu anlatan Karadağ, açılışa ayrıca Çorum Milletvekili TBMM İdari Amiri Salim Uslu, İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklık, Artvin Milletvekili İsrafil Kışla ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Hasan Davulcu’nun davet edildiğini, tüm Çorumluları da etkinliklerine davet ettiklerini vurguladı.
(ÇORUM HABER)
Son Güncelleme: 14.02.2015 00:56