İşte Çorum’un dertlerine derman olacak dayanışma

Kendi girişimci ruhuyla, dinamizmiyle, özverisiyle sanayileşme yolunda azımsanamayacak adımlar atan Çorum, önüne ciddi hedefler koyarak “büyüme stratejisi” oluşturmaya çalışıyor.

Güncel 17.12.2016, 00:02
1820
İşte Çorum’un dertlerine derman olacak dayanışma

Bu konudaki en büyük eksikliği ise, Ankara’da en büyük nüfusa sahip il olmasına rağmen, Ankara’nın hakim tepelerine sorunlarını taşımakta ve hak ettiklerini almakta yeterli olamaması.

Bu gazetenin okurları çok iyi bilirler ki, Çorum milletvekillerine ve parlamentodaki Çorumlu milletvekillerine, Çorum’un sorunlarına birlikte sahip çıkmaları anlamında sık sık çağrılar yaparız.

Burada vermekte olduğumuz fotoğraflar ise, “nihayet” dedirtecek cinsten ve son derece umut verici. Çorumlu Maliye Bakanı Naci Ağbal, Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, Çorum Milletvekilleri ve TBMM İdare Amirleri Salim Uslu ve Tufan Köse, Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Çorumlu Ankara Milletvekilleri Murat Alparslan (AK Parti) ve Ali Haydar Hakverdi (CHP) ile İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklık (Ak Parti) Meclis’te birlikteler.

Çorum’un sorunlarına birlikte sahip çıkmanın ilk adımı olarak gördüğümüz bu “istişare” toplantısını, Çorum için güçlü bir “umut ışığı” olarak kayda geçiriyoruz.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@