09 Mart 2014 Pazar 22:39
İsmet Çıtak’tan kadın üyelere jest

Çorum Aşçı ve Lokantacılar Odası Başkanı İsmet Çıtak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla oda üyesi kadınları yemekte bir araya getirdi.

260 üyeye sahip Aşçı ve Lokantacılar Odası’nın 45 üyesinin kadın olması münasebetiyle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadın üyeleri İkinci Bahar Lokantası’nda buluşturan Oda Başkanı İsmet Çıtak, oda üyesi tüm kadın üyelerin Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Kadınların ev hanımlığının yanı sıra iş yaşamında da başarıdan başarıya koştuğunu ifade eden İsmet Çıtak, “Gönül ister ki 260 üyemizin 3’te 1’i kadın olsun. Kadınlar iş hayatına ayrı bir renk getirdiği gibi iş disiplininden de taviz vermiyor. Bu anlamlı günde bizleri kırmayarak işinizi gücünüzü bırakıp davetimize icap ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, bütün oda üyesi kadınların gününü kutluyor, şiddetten uzak, engellerden arınmış, kadınların hayatın her alanında hak ettiği şekilde temsil edilmesini arzu ediyorum” dedi.

Oda üyesi kadınlar da bu anlamlı günde kendilerini bir araya getiren ve oda üyesi kadınları kaynaştıran, birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olan Oda Başkanları İsmet Çıtak’a teşekkür ettiler.
(Volkan SINAYUÇ)

Son Güncelleme: 09.03.2014 23:05