İş kazasında yaralandılar

Çorum’da çok sayıda kişi iş kazasında yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

İş kazasında yaralandılar

Çorum’da çok sayıda kişi iş kazasında yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

15 Kasım 2018 Perşembe 20:18
İş kazasında yaralandılar

Alınan bilgiye göre Çatak köy yolu üzerinde faaliyet gösteren bir işyerinde çalışan E.T (53) fabrika içerisinde çalışmakta olduğu yaklaşık 1 metre yükseklikten dikkatsizlik tedbirsizlik sonucu aşağı düşmesi sonucu yaralanarak Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisinin ardından taburcu edildi.

Merkez Kızılpınar Köyü’nde ikamet eden H.M (68) isimli kişi evinin önünde traktörden odun indirdiği esnada traktörün kasasına dayadığı odunun kırılması neticesinde kasada bulunan demir parçasının omzuna düşmesi ile yaralandı. Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan kişinin tedavisine başlandı.

Çorum Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir işyerinde ise F.B (35) isimli kişi ürünleri taşıma aletine yüklediği sırada sağ elinin tekerlerin altına sıkışması sonucu yaralandı. Yaralı kişi hastanede kaldırılarak tedavi altına alındı.

Merkeze bağlı Ahilyas Köyü’nde ise Y.K (45) isimli kişi tarlasında çapa makinası ile çalıştığı esnada makinenin tellere takılması nedeni ile sol bacağından yaralandı. Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen şahıs tedavi altına alınırken, olaylarla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile soruşturma başlatıldı.

(Haber Merkezi)

banner155