İş kazasında yaralandılar

Çorum merkez ve ilçelerinde yaşanan iş kazalarında çok sayıda kişi yaralandı.

Güncel 31.01.2019, 20:13
204
İş kazasında yaralandılar

Alınan bilgiye göre Çorum Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bir işletmede çalışan Y.Ç (51) isimli işçi dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu kafasına tahta parçasının düşmesi neticesinde hayati tehlikesi bulunmayacak şekilde yaralandı. Yaralı işçi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi.
Organize Sanayi Bölgesi’ndeki başka bir işyerinde yaşanan kazada ise Y.S. (23) isimli genç torna makinesiyle çalıştığı sırada makineden çıkan çapaklara sağ elini sürmesi sonucu sağ elinde oluşan kesik neticesinde yaralandı. Yaralı işçi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisinin ardından taburcu edildi.
Çorum-Ankara yolu üzerindeki bir fabrikada yaşanan kazada ise M.Ç (29) isimli işçi işletme içerisinde bulunan demir boruyu kaldırmaya çalıştığı sırada belini incitmesi sonucu belinden yaralandı. Yaralı işçi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisine müteakip taburcu edildi.
Sungurlu Fatih Mahallesi’nde R.Z isimli kişi de bahçede çalıştığı sırada rüzgârın etkisiyle kopan ağaç dalının kafasına düşmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandı.
(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
24°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@