İş kazasında yaralandılar

Çorum merkez ve ilçelerinde bir çok işçi iş kazasında yaralandı.

İş kazasında yaralandılar

Çorum merkez ve ilçelerinde bir çok işçi iş kazasında yaralandı.

15 Eylül 2018 Cumartesi 01:54
İş kazasında yaralandılar

Alınan bilgiye göre Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir işyerinde çalışan S.A (22) isimli genç kaynak makinesi ile kaynak yaptığı sırada kaynak parçasının gözüne çarpması sonucu hayali tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı işçi sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisine müteakip taburcu edildi.

Organize Sanayi Bölgesi’ndeki başka bir işyerinde çalışan E.Y (38) isimli işçi de el arabası ile malzeme taşıdığı sırada elini el arabası ile duvar arasına sıkıştırması sonucu yaralandı. Yaralı sevk edildiği Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisine müteakip taburcu edildi.

Çorum’un Dodurga İlçesi Alpagut Köyü’nde ise F.D.(41) isimli işçi işletme içerisinde kömür taşıdığı sırada dengesini kaybederek yere düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı sevk edildiği Dodurga Devlet Hastanesi’nde tedavisine müteakip taburcu edildi. Dodurga’da C.O.A (21) isimli kişi de kendisine ait traktörden gübre çuvalı indirdiği esnada yere düşerek yaralandı. Yaralı kişi Dodurga Devlet Hastanesi’nde tedavisine müteakip taburcu edildi.

Çorum’un Ortaköy İlçesi’ne bağlı Fındıklı Köyü’nde S.T (73) isimli yaşlı adam da kendisine ait evin çatısını tamir ederken çatının kırılması sonucu yüksekten aşağı düşerek hayati tehlikesi oymayacak şekilde yaralandı. 112 acil servis ile Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilerek yaşlı adam tedavi altına alındı. İş kazalarıyla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile soruşturma başlatıldı.

(Haber Merkezi)

banner155