İş kazasında yaralandılar

Çorum merkez ve ilçelerinde bazı işçiler iş kazasında yaralandı.

İş kazasında yaralandılar

Çorum merkez ve ilçelerinde bazı işçiler iş kazasında yaralandı.

14 Ocak 2019 Pazartesi 20:09
İş kazasında yaralandılar

Alınan bilgiye göre Mimar Sinan Mahallesi’nde H.K isimli işçi çalışmış olduğu işyerinde tuzlama yaptığı sırada düşerek hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandı. Yine aynı bölgede V.K isimli işçi de tahta parçalarını ittiği esnada parmağından yaralandı.

Osmancık Cumhuriyet Mahallesi’nde H.B isimli işçi bacağına iş makinası hortumunun düşmesi sonucu yaralanırken, Sungurlu Bahçelievler Mahallesi’nde ise D.B isimli işçi spiral makinesi ile demir kestiği esnada bileğinden yaralanarak hastanede tedavi altına alındı.

Mimar Sinan Mahallesi’nde P.G isimli işçi kontrplaklardan birinin dizine çarpması sonucu yaralanırken, Üçtutlar Mahallesi’nde ise A.B isimli işçi transpaletin ayağının üzerine düşmesi sonucu hayati tehlike olmayacak şekilde yaralanarak hastanede tedavi altına alındı.

Merkez Buharaevler Mahallesi’nde motorlu kurye olarak çalışan A.Y isimli kişi seyir halinde iken yerin kaygan olması sebebiyle motordan düşerek yaralandı. İskilip Hacıpiri Mahallesi’nde ise R.K.A isimli kişi okulda elini makinaya kaptırması sonucu yaralandı.

Bahçelievler Mahallesi’nde ise A.O isimli kişi alkollü olması sebebiyle kaldırımda yürürken düşerek yaralanırken, Çepni Mahallesi’nde A.K isimli işçi de işyerinde ayağının kayması sonucu düşerek yaralandı. Çepni Mahallesi’ndeki bir işyerinde çalışan A.D isimli kişi de raylarda asılı etleri kamyona iterken kafasına düşmesi sonucu yaralandı.

İskilip Karlık Köyü’nde ise H.S (29) isimli kişi hayvanlarla ilgilendiği sırada merdivenden düşerek yaralandı.

(Haber Merkezi)