“İmkanlar ölçüsünde okullara destek veriyoruz”

Çorum Belediyesi olarak ilköğretim ve ortaöğretim okullarına yönelik çeşitli yardımlarda bulunduklarının altını çizen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Öğrencilerimizin daha temiz okul bahçelerinde oyun oynayabilmeleri amacıyla okul bahçelerini asfaltladık. Öğrencilerimizin trafik kurallarını daha iyi öğrenebilmeleri için okullarda trafik parkları oluşturduk” dedi.

Güncel 18.12.2014, 22:31 18.12.2014, 23:32
898
“İmkanlar ölçüsünde okullara destek veriyoruz”
Buharaevler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Aysun Tut, okul başkanı ve sınıf temsilcileri, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü'yü makamında ziyaret etti.
Okul Müdürü Aysun Tut ziyarette yapığı konuşmada, okul olarak öğrenci profilinin çok güzel olduğunu, öğrencilerin hepsinin belli amaçları ve hedefleri olduğunu vurguladı.
Çorum Belediyesi’nin şehirdeki tüm okulların eksikliklerinin giderilmesi konusunda büyük hassasiyet gösterdiğinin altını çizen Aysun Tut, Başkan Külcü’ye teşekkür etti.
Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de yaptığı konuşmada okulların hayat olması için imkânlar ölçüsünde okullara destek vermeye çalıştıklarını söyledi.
Çorum Belediyesi olarak ilköğretim ve ortaöğretim okullarına yönelik çeşitli yardımlarda bulunduklarının altını çizen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Öğrencilerimizin daha temiz okul bahçelerinde oyun oynayabilmeleri amacıyla okul bahçelerini asfaltladık. Öğrencilerimizin trafik kurallarını daha iyi öğrenebilmeleri için okullarda trafik parkları oluşturduk. Öğrencilerimize tatil kitapları, spor malzemeleri hediye ettik. Belediye olarak okullarımızla birlikte kültür sanat etkinlikleri tiyatro, sergi, konser, konferans, panel gerçekleştirdik. Ayrıca öğrencilerimize her yıl geziler düzenleyerek onların farklı illeri görmelerini ve sosyalleşmelerine katkılar sağlıyoruz” dedi.
(ÇORUM HABER)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 19 Eylül 2020
İmsak 04:53
Güneş 06:18
Öğle 12:39
İkindi 16:06
Akşam 18:50
Yatsı 20:10

Gelişmelerden Haberdar Olun

@