“İlkadım, Çorum’daki yeni yatırımlara örnek”

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve başkan yardımcıları, Samsun İlkadım Belediyesi’ni ziyaret ederek burada yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Külcü ve beraberindekiler yapılan yatırımlar hakkında İlkadım belediye Başkanı Erdoğan Tok’dan bilgiler aldı.

Güncel 25.01.2017, 19:15 26.01.2017, 00:36
1492
“İlkadım, Çorum’daki yeni yatırımlara örnek”

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, İlkadım Belediyesi’nin örnek projelerini inceledi.

Çorum Belediyesi tarafından Çorum’da gerçekleştirilmesi planlanan bir dizi yatırım için bilgi ve fikir alışverişinde bulunmak amacıyla İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü bir araya geldi.

Samsunlular ve dışardan gelen ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gören Ihlamur Cafe ve Restaurant’da sohbet edip tesisin incelenmesiyle başlayan buluşmada Belediye Başkanı Külcü; dünyanın neresinde olursa olsun vatandaşın refahı için yapılan hizmetlerin takip ev takdir edilmesi gerektiğini dile getirdi. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve ekibinin başarılı proje ve hizmetlerini yakından takip ettiklerini vurgulayan Başkan Külcü, nüfus yoğunluğu bakımından birçok ilden büyük olan İlkadım gibi bir ilçede belediyecilik hizmetlerini halkın takdirini alarak sürdürmesinden dolayı kendilerini tebrik ettiğini söyledi.

2 buçuk yıl için de gerçekleşen ve yapımı devam eden projeler hakkında bilgi veren Başkan Tok da, Hizmetlerin sadece seçim vaatlerinden ibaret olmaması gerektiğini vurgulayarak Başkan Külcü’ye Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezini gezdirerek bilgi verdi. Daha sonra Yeni İlkadım Belediyesi Hizmet Binasının yapılacağı alanı gezen ikili, buradan İlkadım Belediyesi Aşevine geçti. Her gün yüzlerce kişilik yemek pişirilen aşevinde gelişmiş paketleme ve dağıtım sistemlerini çok beğendiğini belirten Başkan Külcü, örnek alınacak ve yurt genelinde ses getiren projeler için İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u tebrik etti.

SAMSUN VE ÇORUM KARDEŞ İLLERDİR

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve ekibini İlkadım’ da ağırlamaktan sonsuz mutluluk duyduğunu belirten ve coğrafi yakınlığının yanı sıra Samsun ve Çorum illerinin kardeş olduğunu vurgulayan Başkan Tok; “2 buçuk yıl gibi kısa bir zamanda, Derebahçe Sosyal Tesisleri'ni çok kısa bir sürede halkımızın hizmetine sunduk. Aynı anda birçok yerde yatırımlarımız devam ediyor, Türkiye'nin en büyük Gençlik Merkezi tamamlanmak üzere, Selçuklu mimarisi kullanılarak inşa edilen Karadeniz'in en büyük Camii ve Külliyesi hızla yükselmekte, yeni belediye hizmet binamızın da projesi tamamlanmış durumdayız, 43 park ve 10 halı sahayı gençlerimizin hizmetine açtık seçimler öncesi verdiğimiz sözlerin büyük bir kısmını tutarken üzerine yeni projeler ve hizmetler ekleyerek yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bu başarılarımızın öncelikle vatandaşlarımız sonrasın da siz değerli yöneticiler tarafından beğenilmesi ve takdir görmesi anlatılamaz bir gurur kaynağıdır.” şeklinde konuştu.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
15°
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 08 Ağustos 2020
İmsak 03:58
Güneş 05:37
Öğle 12:51
İkindi 16:42
Akşam 19:55
Yatsı 21:27

Gelişmelerden Haberdar Olun

@