İlk doktoralı okul müdürü

Başarılı çalışmalarıyla eğitim camiasının takdirini alan Karşıyaka Ortaokulu Müdürü Nevzat Gencer, Hitit Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Felsefe ve Din Bilimleri Ana Bilim Dalı, Din Psikolojisi alanında yaptığı “Hemodiyaliz Hastalarında Dindarlık ve Öznel İyi Oluş” başlıklı tezini tamamladı. 19 Haziran’da yapılan savunma sınavı sonunda Gencer, jüri üyelerinin oy birliğiyle başarılı bulunarak Hitit Üniversitesi’nin bu alanında “Doktor” unvanını alan ilk kişi oldu.

Güncel 20.06.2019, 20:03
1654
İlk doktoralı okul müdürü

Dr. Nevzat Gencer, bu uzun süreçte kendisine her zaman destek olan hocalarına teşekkür etti. Gencer, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bu uzun ve meşakkatli süreçte her zaman desteklerini aldığım danışman hocam Sayın Prof. Dr. Muammer Cengil başta olmak üzere tez savunma sınavı jürisinde bulunan hocalarım Prof. Dr. Şaban Haklı'ya, Prof. Dr. Ali Rıza Aydın'a, Prof. Dr. Halil Apaydın'a ve Dr. Öğr. Üyesi Özden Kanter'e teşekkür ediyorum” dedi.

Ayrıca açıklamasında Doç. Dr. Yakup Coştu'ya, Nefroloji Bölüm hocaları Dr. Öğr. Üyeleri Barış Eser'e, İbrahim Doğan'a, ekibine ve hemodiyaliz ünitesi çalışanlarına da teşekkür eden Gencer, gönüllü katılımlarıyla araştırmada yer alan hastalara da şifalar diledi. Dr. Nevzat Gencer aynı zamanda doktoralı ilk okul müdürü oldu.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
18°
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 15 Ağustos 2020
İmsak 04:08
Güneş 05:44
Öğle 12:50
İkindi 16:38
Akşam 19:46
Yatsı 21:15

Gelişmelerden Haberdar Olun

@