İl Genel Meclisi hem anneleri hem de babaları sevindirdi

İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ömer Arslan ve İl Genel Meclisi üyeleri, Anneler Günü nedeniyle Vali Atıl Üzelgün Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaret ederek, her iki merkezin de konuğu olan annelerin Anneler Günü’nü kutladılar.

Güncel 11.05.2014, 22:03 11.05.2014, 21:06
1026
İl Genel Meclisi hem anneleri hem de babaları sevindirdi

İl Genel Meclisi tarafından Anneler Günü nedeniyle Vali Atıl Üzelgün Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaret edilerek, her iki merkezin de konuğu olan annelerin Anneler Günü kutlandı. Aynı zamanda merkezin konuğu babalar da ihmal edilmedi ve onlarla da bir süre sohbet edilerek hâl hatırları soruldu.

Ziyaretler, İl Genel Meclisi’nin 9 Mayıs 2014 Cuma günkü son bileşiminin ardından gerçekleştirildi. Ziyarette İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ömer Arslan ve İl Genel Meclisi Üyeleri yer aldı. Ziyaretlere Atıl Üzelgün Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Abdulhaluk Longa ile Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Hüseyin Penez eşlik etti.Ziyaretlerde her iki merkezin kadın ve erkek konuklarıyla bir süre vakit geçilerek sohbet edildi. Bazı İl Genel Meclis Üyeleri, şu an huzur evinde konaklayan eski tanıdıklarını ayrıca ziyaret ettiler. Yine huzur evlerinin konuklarıyla İl Genel Meclis Üyeleri hatıra fotoğrafı çekindiler.

Programlarıyla ilgili bir açıklamada bulunan İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kayası ise, Anneler Günü nedeniyle Atıl Üzelgün Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyaret gerçekleştirmek istediklerini söyledi.

Meclis Başkanı Kaya, burada konaklayan tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladıklarını ifade etti ve onlarla birlikte güzel bir akşamüzeri geçirdiklerini belirtti.

Meclis Başkanı Kaya, her iki merkezde de konaklayan annelerin ve tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.(ÇORUM HABER)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
15°
açık
banner303
Namaz Vakti 08 Ağustos 2020
İmsak 03:58
Güneş 05:37
Öğle 12:51
İkindi 16:42
Akşam 19:55
Yatsı 21:27

Gelişmelerden Haberdar Olun

@