“İktidar Çorum’da istihdama yönelik bir çivi bile çakmadı”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Bekir Çetin, Çorumlular’ın bugüne kadar AKP’ye yeterince şans tanıdığını belirterek, “Ancak iktidar partisinden 3 milletvekili bulunmasına rağmen Çorum bugüne kadar maalesef hak ettiği düzeyde yatırım alamamıştır.” dedi.

Güncel 11.02.2015, 22:43 11.02.2015, 22:44
928
“İktidar Çorum’da istihdama yönelik bir çivi bile çakmadı”
Ziraat Mühendisleri Odası İl Temsilcisi Necati Gül, MHP İl Başkanı Bekir Çetin’e bir kutlama ziyaretinde bulundu.
Bekir Çetin’in 25 Ocak’ta yapılan MHP İl Kongresi’nde başkanlığa seçilmesi nedeniyle gerçekleşen ziyarette Necati Gül’e Oda Yönetim Kurulu üyeleri de eşlik etti.
Necati Gül ve beraberindekiler, MHP İl Başkanlığı’na seçilmesinden ötürü Çetin’e tebriklerini ileterek başarı dilediler.
Ziraat Odası İl Temsilcisi Necati Gül, piyasada çok sayıda işsiz ziraat mühendisi bulunduğunu hatırlatarak, bu nedenle Çorum’a Ziraat Fakültesi kurulmasına Oda olarak karşı olduklarını yineledi. Necati Gül ayrıca Hükûmet’in Çorum’a sulama alanında yeterli düzeyde yatırım yapmadığını ve daha küçük bir il olan Amasya’nın bu alanda Çorum’dan iyi konumda bulunduğunu söyledi.
MHP İl Başkanı Bekir Çetin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ali Bektaş ve beraberindekilere teşekkür etti.
Bekir Çetin, Çorum halkının 13 yıldır AKP’ye yeterince destek verdiğini ancak bunun karşılığını alamadığını belirterek, “Havaalanı konusunda bizden daha küçük ölçekteki Amasya ve Yozgat’a mahkûm edildik. Demiryolunun Çorum’dan geçmemesi için âdeta özel çaba sarf ediliyor. Üstelik iktidar partisi ne yazık ki Çorum’da istihdama yönelik tek bir çivi bile çakmamıştır. Bu nedenle üniversiteli işsiz sayımız her geçen gün artıyor.” ifadelerini kullandı.


 (Recep SERBES)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
18°
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 19 Eylül 2020
İmsak 04:53
Güneş 06:18
Öğle 12:39
İkindi 16:06
Akşam 18:50
Yatsı 20:10

Gelişmelerden Haberdar Olun

@