“İki yıl içinde köylerde yaşayanlar çamurdan kurtulacak”

Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, hizmetin ve gerektiği yerlerde devletin sıcak yüzünün gösterilmesinin bilinmesi gerektiğini anlattı.

Güncel 05.02.2017, 22:21 06.02.2017, 16:00
336
“İki yıl içinde köylerde yaşayanlar çamurdan kurtulacak”

Birlik beraberliği ve Yenikapı ruhunu gösterdiklerini ifade eden Ahmet Sami Ceylan, daha önce Ortaköy ve Uğurludağ’a cenaze araçları için söz erdiklerini ve bu sözü yerine getirdiklerini kaydetti.

Kan bağışı konusunda da sayının arttığını ve Kızılay’a karşı bir yaklaşım olduğunu kaydeden Milletvekili Ceylan, Çorum’un Ankara hariç sosyal faaliyet gösteren illerin başında geldiğini ifade etti.

Muhtemelen 9 Nisan tarihinde milletin önüne sandık geleceğini dile getiren Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, bu sandığın istikrarın devam etmesi için önemli olduğunu, iki yıl içinde köylerde yaşayanların çamurdan kurtulacağını söyledi. Artık ülkeyi halkın idare ettiğini ifade eden Ceylan, istikrarın sürmesi, geleceğin Türkiye’si, gelecek neslin bir daha darbe görmemesi için evet dediklerini vurguladı.

Kendilerinin evet dediği gibi hayır diyenlerin de bulunduğunu ve bunların da kendilerine göre gerekçelerini açıklayacağını dile getiren Ceylan, “Hayır diyen de evet diyen de bu memleketin evladıdır. Her şey oyların kullanılacağız okul içinde gerçekleşecek ve okuldan çıkıldıktan sonra her şey kaldığı yerden devam edecek. 1923 yılında ilan edilen Cumhuriyet aynı şekilde devam edecek. Anayasanın ilk 4 maddesi değişmeyecek ve değiştirmek isteyenler de karşısında bizleri bulacak” dedi.

(Erkan BAYATLI)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
16°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@