İki mahalleye butik havuz ve spor alanı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, geçmiş seçimlerde AK Parti’ye büyük destek veren Gülabibey ve Mimarsinan mahallelerine bu desteklerinin karşılığı olarak önemli yatırımlar yapılacağını söyledi.

Güncel 24.02.2019, 17:46
530
İki mahalleye butik havuz ve spor alanı

AK Parti’nin Gülabibey’deki seçim bürosunun açılışında konuşan Bakan Kasapoğlu, her iki mahallenin de ortak kullanacağı butik havuz ve yine iki mahallenin farklı bölgelerine spor alanları yapılacağını bildirdi.

Gülabibey ve Mimarsinan’daki hiçbir gencin yanlış yola gitmesine müsaade etmeyeceklerinin altını çizen Kasapoğlu, “Bakanlığımız tüm imkanlarını bu mahalleler için seferber edeceğiz. Her iki mahallemize de yeni spor tesisleri kazandıracağız. İki mahallemizin merkezi bir noktasına yapacağımız butik havuzla birlikte yüzme bilmeyen gencimiz kalmayacak. Yine Gülabibey ve Mimirsinan’a iki şer adet basketbol ve futbol sahası da olan semt sahaları inşa edeceğiz” dedi.

Bakan Kasapoğlu, 31 Mart seçimlerinin de önemine değinerek, hizmetlerin devam etmesi adına Çorum’da Halil İbrahim Aşgın’ın mutlaka belediye başkanı olması gerektiğini söyledi. (Taner ŞİMŞEK)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
18°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@