İhtiyaç sahibi aileye eşya yardımı

Çorum Belediyesi, ihtiyaç sahibi bir aileye eşya yardımı yaptı.

Güncel 16.08.2020, 22:48
1379
İhtiyaç sahibi aileye eşya yardımı

Çorum Belediyesi, ihtiyaç sahibi bir aileye eşya yardımı yaptı. İhtiyaç sahibi ailelerin belirlenen aralıklarla gıda bankasından alışveriş yaparak ihtiyacı olan malzemeleri aldıklarını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, “Ayrıca esnaflarımızın gıda bankasına getirdikleri kıyafetlerden de ihtiyaç sahibi hemşehrilerimiz faydalanabiliyor. Belediyemizin gıda bankası hizmeti sadece gıda yardımıyla kalmayan güzel bir hizmet. Bugün de bizden eşya talebinde bulunan bir ailemize eşya yardımı yapılmasına vesile olduk” dedi.

Gıda Bankası’nın sadece gıda yardımı yapmakla kalmadığını, hayır yapmak isteyen vatandaşları da hayır ve yardımda buluşturduğunu kaydeden Candan, Çorum esnafının hayırseverlik noktasında duyarlı olduğunu söyleyerek, “Esnafımız kıyafet noktasında gıda bankamıza çok güzel yardımlarda bulunuyor. Hemşehrilerimiz de kullanmadıkları eşyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için gıda bankamıza getiriyor. Biz de gerekli durumlarda bakım ve onarımlarını yaparak bu eşyalarımızı bugün olduğu gibi ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz. Belediyemiz Gıda Bankası bu anlamda da alan elle veren eli buluşturmaya devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Candan,  hayırsever vatandaşlara da kullanım fazlası eşyalarını gıda bankasına ulaştırmaları çağrısında bulundu. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
19°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@