“Hükümetle bir olup memuru mağdur ettiler”

Kamusen İl Temsilcisi Fatih Gök ve bağlı sendikaların yöneticileri AKP İl Başkanlığına seçilen Av. Rumi Bekiroğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Güncel 12.02.2015, 22:14 12.02.2015, 23:15
544
“Hükümetle bir olup memuru mağdur ettiler”
Ziyarette yaptığı konuşmada daha önceki İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan ile gerektiğinde görüşebildiklerini ve görüş alışverişinde bulunduklarını belirten Gök, aynı ilişkilerin devam etmesinde bulunduklarını ifade etti.
Başka bir sendika daha bulunduğunu ve hükümetle işbirliği yaparak memurları mağdur ettiğini belirten M.Fatih Gök, o sendikadan olmayanların ötekileştirildiklerini iddia ettiklerini ve üzerlerinde baskı uygulandığını ifade ettiklerini söyledi.
“Ben yaptım oldu” mantığı ile ülkenin yönetildiği algısında olduklarını anlatan Gök, bazı uygulamaların güzel gibi görünürken mağdur olan insanların da bulunduğunu söyledi. Sağlıkta yapılan çalışmaları güzel bulduklarını ancak çalışanların ezildiğini belirten Gök, yeni alım yapılmaması nedeniyle sağlık çalışanlarının yükünün ağırlaştırıldığını ifade etti.
AKP İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu da ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek başladığı konuşmasında şikayetlerin yanında çözüm önerilerini de dinlediklerini ifade ederek, çözüm önerileri ile gelinen şikayetleri daha kolay şekilde iletebildiklerini söyledi. Sendika üyesi olmanın tercih meselesi olduğunu ve hiç sendika üyesi olmayanların bulunduğunu belirten Bekiroğlu, kavgasız, gürültüsüz şekilde sorunların görüşülerek çözülmesi gerektiğini vurguladı.
(Erkan BAYATLI)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
18°
açık
banner303
Namaz Vakti 29 Eylül 2020
İmsak 05:03
Güneş 06:27
Öğle 12:36
İkindi 15:56
Akşam 18:35
Yatsı 19:54

Gelişmelerden Haberdar Olun

@