“Hizmeti kaliteli ve ucuza sunuyoruz”

Çorum PTT Başmüdürü Ziya Başıaçık, Dünya Posta Birliği Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, kısa adı UPU (Union Postale Universelle) olan dünya posta birliğinin, ülkeler arası haberleşmeyi geliştirmek, kültürel, sosyal ve ekonomik alanlardaki işbirliğinin en yüksek seviyeye ulaşmasını sağlamak amacıyla kurulduğu ve uluslararası bir birlik olup 01.07.1948 tarihinden itibaren birleşmiş milletler teşkilatının bir ihtisas organı olarak çalıştığını ifade etti.

Güncel 10.10.2017, 23:22
814
“Hizmeti kaliteli ve ucuza sunuyoruz”

23 Ekim 1840 tarihinde kurulan Posta Teşkilatı’nın, 9 Ekim 1874 tarihinde hayata geçirilen Dünya Posta Birliği’nin Kuruluşunda da öncü rolü üstlendiğini belirten Başıaçık, şuanda da Dünya Posta Birliği’nin Başkanlığı’nın, PTT Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Bozgeyik tarafından yürütüldüğünü ifade etti. PTT çalışanları ve ülke adına da Dünya Posta Birliği’nin alacağı her kararda PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik’in etkinliğinin haklı bir gurur yaşattığının ifade edildiği açıklamada “PTT A.Ş. olarak gelişen teknolojiyi takip ederek ve uygulayarak en iyi hizmeti vermek için mesai mefhumu gözetmeksizin, gerek yönetimimiz gerekse taşra teşkilatında görev yapan her bir çalışanımız üstün performans sergileyerek Ülkemize en iyi şekilde hizmet edebilmenin gayreti içerisindedir.

Posta, kargo ve lojistik alanlarında hizmet yürüten şirketimiz, bugün itibariyle PTTCell, PTTAVM ve E-Ticaret vb. hizmetlerde de bir atılım içerisinde olup, Ülke insanımıza bu hizmetleri daha kaliteli ve daha ucuza sunmaktadır.

6-7 Ekim tarihinde Nevşehir’de yapılan Başmüdürler Değerlendirme Toplantısında da PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Kenan Bozgeyik, PTT A.Ş. nin vizyonunu dünyada söz sahibi olmak, PTT yi bir dünya markası yapmak, Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak olarak belirlemiştir.

Belirlenen bu hedeflere ulaşmak gayreti ve temennisiyle tüm posta çalışanlarının Dünya Posta Gününü kutlarım” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
22°
açık
banner303
Namaz Vakti 13 Ağustos 2020
İmsak 04:05
Güneş 05:42
Öğle 12:50
İkindi 16:39
Akşam 19:48
Yatsı 21:18

Gelişmelerden Haberdar Olun

@