Hızlı iş yapmanın müthiş bir örneği daha sergilendi

Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı, yaptığı her işi en kısa sürede tamamlayarak rekorlara imza atan bir işadamı olarak tanınıyor. Çorum’u 2004 yılında 139 gün gibi rekor bir sürede doğalgaza kavuşturması, bunun ilk ve en süper örneği idi.

Güncel 05.12.2017, 23:19
2195
Hızlı iş yapmanın müthiş bir örneği daha sergilendi

İnşaat alanı tam 145 bin metrekare olan dev AHL Park Alışveriş ve Eğlence Merkezi, 2016 yılında 11 ay gibi rekor bir sürede tamamlandı. Fore kazıklardan sonra 6 ayda tamamlanan 1.500 kişilik öğrenci yurdu ise, inşaatçılıkta “süper hız”ın son örneği oldu.

Ahmet Ahlatcı’nın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Çorumgaz A.Ş. de, BOTAŞ’la yakın işbirliği içinde Çorum’u doğalgazdan mahrum bırakmama konusunda gösterdiği olağanüstü başarıyla, Çorumluların gönlünde bir kez daha taht kurdu.

Geçtiğimiz Pazar günü, Yüksek Hızlı Tren etüt-proje çalışmaları kapsamında zemin sondajı yapan iş makinesinin sebep olduğu hasar, Çorum’u soğuk kış günlerinde en az bir gün, belki daha da fazla doğalgazsız kalma riskiyle karşı karşıya bırakmıştı.

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı ve Genel Müdür Kasım Kahraman başta olmak üzere, Çorumgaz A.Ş.’nin tüm mensupları seferber oldu. BOTAŞ olağanüstü bir duyarlılıkla soruna eğildi ve gereken onarım, aynı iş günü içinde daha mesai saati dolmadan tamamlandı.

Dev işleri, hem en kaliteli şekilde, hem de inanılmaz bir hızla gerçekleştirmek, bir “Ahlatcı klasiği” olarak kayıtlara geçerken, Ahlatcı vizyonunun ve yatırım gücünün Çorum’un büyümesi adına nasıl büyük önem taşıdığı da her gün yeni örneklerle kanıtlanıyor.

ÇORUM HABER, Ahmet Ahlatcı ve Kasım Kahraman başta olmak üzere Çorumgaz’ın tüm mensuplarına, BOTAŞ yetkililerine ve tüm çalışanlarına, soruna ilk andan itibaren büyük bir ciddiyetle eğilen Vali Necmeddin Kılıç ile kamu kuruluşlarının ve yerel yönetimlerin tüm ilgililerine Çorum adına teşekkürlerini sunuyor.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
19°
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 04 Ağustos 2020
İmsak 03:52
Güneş 05:33
Öğle 12:51
İkindi 16:44
Akşam 19:59
Yatsı 21:34

Gelişmelerden Haberdar Olun

@