HİTÜ’yü birincilikle kazanan öğrencilere Alkan’dan hediye

Hitit Üniversitesi’ne bağlı fakülteleri birincilikle kazanan öğrenciler onurlandırıldı.

Güncel 02.12.2016, 01:11
637
HİTÜ’yü birincilikle kazanan öğrencilere Alkan’dan hediye

2016-2017 Eğitim Öğretim yılında üniversite giriş sınavlarından aldıkları puanla Hitit Üniversitesi’nin fakültelerine en yüksek puanı alarak kayıt yaptıran öğrenciler, YÖK Başkanı Prof. Dr. M.A. Yekta Saraç tarafından gönderilen teşekkür belgelerini Hitit Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ın elinden aldılar.

Rektörlük Senato Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda Rektör Prof. Dr. Reha Metin Alkan, öğrencileri tebrik ederek ülkemizi her alanda gururla temsil edecek nitelikli bireyler yetiştirmek için üniversite olarak tüm akademik ve idari personelin özveriyle çalıştığını vurguladı.

Türkiye'nin gelişmesi ve büyümesi için atılan her adımda HİTÜ ailesinin yeni fertleriyle bu eğitim yolunda yürümenin büyük bir onur ve mutluluk olduğunu ifade eden Prof. Dr. Reha Metin Alkan, üniversitenin kapılarının sonuna kadar yeni öğrencilere olduğu gibi her öğrenciye açık olduğunu belirterek “Hem YÖK Başkanımız Prof. Dr. M.A. Yekta Saraç hem de Hitit Üniversitesi adına ülkemizin geleceği ve teminatı olan siz gençlerle gurur duyuyoruz” diye konuştu.

Öte yandan teşekkür belgelerini alan öğrencilere Prof. Dr. Alkan tarafından hediye takdiminde de bulunuldu.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
25°
az bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@