Hitit Vakfı’nın yönetimi yeniden seçildi

Vakfın Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nda seçilmiş olan Prof.Dr.Reha Metin Alkan başkanlığındaki Yönetim Kurulu ile Denetim ve Danışma Kurulları, önceki gün yapılan Olağan Genel Kurul’da bir kez daha aynen oluşturuldu.

Güncel 01.05.2014, 22:34 01.05.2014, 22:37
1385
Hitit Vakfı’nın yönetimi yeniden seçildi

Çorum Hitit Vakfı’nın Olağan Genel Kurul Toplantısı önceki gün yapıldı.

Çorum Vakfı’nın adı değiştirilerek Çorum Hitit Vakfı’na dönüştürülmüş ve kurullar Olağanüstü Genel Kurul’da belirlenmişti.

Olağan Genel Kurul’da ise, Prof.Dr.Reha Metin Alkan başkanlığındaki Yönetim Kurulu ile Denetim ve Danışma Kurulları aynen yeniden seçildi.

Genel Kurul’da Divan Başkanlığı’nı Av.Mehmet Karadağ, Divan üyeliklerini ise Doç.Dr. Şebnem Gülen, Yrd.Doç.Dr. Mustafa Bilgin ve Osman Samsunlu üstlendi.

Vakıf Başkanı Prof.Dr. Reha Metin Alkan, isim değişikliği ile yeniden yapılanan vakfın, Çorum’un en eski ve köklü eğitim-kültür vakfı olduğunu hatırlatarak, vakfın bundan böyle, burs vermekle sınırlı kalmayacağını, tüm paydaşlarının desteğiyle çok farklı alanlarda da etkinliklerde bulunacağını ve çok daha güzel noktalara geleceğini söyledi.

Vakıf Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Prof.Dr.Reha Metin Alkan, Yrd.Doç.Dr. Mustafa Bilgin, Yrd.Doç.Dr. Mustafa Tolga Çırak, Doç.Dr. Şebnem Gülen, Prof.Dr. Ali Kılıçarslan, Mehmet Karadağ, Osman Samsunlu, Mehmet Yolyapar, Mustafa Yağlı.

Denetim Kurulu’na Doç.Dr. Habib Akdoğan, Ertuğrul Akkaya ve Mustafa Duduoğlu seçilirken, Danışma Kurulu’nda da şu isimler yer aldı: Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Prof. Dr. Mehmet Evkuran, Ahmet Cahit Haksever, Abdurrahman Asan, Yakup Coştu, Ümit Görkem, Mustafa Durmuş, Çorum Valisi, Çorum Belediye Başkanı, TSO Yönetim Kurulu Başkanı, İsmet Çenesiz, Ahmet Ahlatcı, Haydar Ali Öztaş, Uğur Barlık, Şevket Erzen.
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@