“Hepimizin niyeti hizmet”

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ ve il yönetimi son kararname ile Çorum’a atanan Vali Mustafa Çiftçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Güncel 09.11.2018, 23:00
528
“Hepimizin niyeti hizmet”

AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ Vali çiftçiye görevinde başarılar dileyerek ayrıca diğer milletvekilleri ile de ziyaret edeceklerini ifade ederken, AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu da Vali Mustafa Çiftçi’nin güçlü devletten aldığı güç, vatan, bayrak, millet azmi ve mülki idaredeki geçmişi ile Çorum’a önemli hizmetler yapacağına inandığını ifade etti. Kavuncu, “Çorum kutsal Anadolu Coğrafyasının bir parçası. Hepimizin niyeti hizmet etmektir hayırlı olsun” dedi.

Vali Çiftçi‘de konuşmasında ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çorum’a geleli kısa bir süre olmasına rağmen yabancılık çekmediğini anlatan Vali Çiftçi, önemli olanın görevin uzun ya da kısa olması değil hoş bir seda bırakabilmek olduğunu dile getirdi. Vali çiftçi, Gücümüz yettiği, nefesimiz elverdiği sürece hizmet etmeye devam edeceğim. Niyetimiz hayır, akıbetimiz hayır” dedi. (Erkan BAYATLI)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@