“Hattuşa Seni Bekliyor” Emitt Fuarı’nda devam etti

Çorum Eğitim Kültür Vakfı tarafından sürdürülen “Hattuşa Seni Bekliyor” projesi kapsamında yapılan tanıtım çalışmaları Emitt İstanbul Turizm Fuarına damgasını vurdu.

Güncel 03.02.2014, 21:42 03.02.2014, 21:43
992
“Hattuşa Seni Bekliyor” Emitt Fuarı’nda devam etti
ÇEKVA Genel koordinatörü Erdal Karslı başkanlığında Çorum standında görev alan ÇEKVA öğrencileri Adem Höcü, Rıdvan Güllü, Halil Durakoğlu, Cennet Katıkçı ve Mediha Aydemir, Hitit kıyafetlerini en güzel biçimde sergilediler. Çorum Ticaret ve Sanayi Odası desteği ile özel olarak hazırlanan on bin kutu leblebi Çorum standına gelen ziyaretçilere dağıtıldı.

Proje kapsamında yapılan tanıtım çalışmalarının devam edeceğini belirten ÇEKVA Genel Koordinatörü Erdal Karslı, Çorum standında kendilerine yer desteği sunan Vali Sabri Başköy’e, Kültür ve Turizm Müdürü Ali Özüdoğru’ya, ÇEKVA öğrencilerine sağladığı destekler için ÇEKVA Başkanı Avni Çelik’e ve projenin uygulanmasında maddi destek veren Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal’a özellikle teşekkür etti.

ÇORUM, TAKSİM MEYDANINDA TANITILACAK
Önümüzdeki Mayıs ayında Taksim Meydanı’nda Çorum’u tanıtmak amacıyla ses getirecek bir etkinlik yapmayı planladıklarını söyleyen Erdal Karslı, dağıtılması düşünülen yüz bin kutu leblebinin temin edilmesinde sponsor olmak isteyen Anitta Otel Müdürü H.Özer Gökmen’e de şimdiden teşekkür etti. (ÇORUM HABER)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@