26 Ocak 2014 Pazar 21:43
Hasan Kızıltepe: “Bahçelievler’in sorunlarına kalıcı çözümler üreteceğiz”
Azaları Hıdır Balaban, Halil Kabadayı ve Turgay Kese ile birlikte ilk olarak Zahireciler Odası Başkanı Eba Müslüm Dağlar’ı ziyaret eden Hasan Kızıltepe, muhtar seçilmesi halinde yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Hedefinin Bahçelievler Mahallesinde yaşanan sorunlara çözüm bularak, mahalleye kalıcı eserler bırakılmasına öncülük etmek olduğunu vurgulayan Kızıltepe, mahallenin sorunlarını bildiğini ve bu sorunları çözmeye talip olduğunu bildirdi.
Ardından Çorum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bektaş’ı makamında ziyaret eden Hasan Kızıltepe, Çorum’un en büyük mahallesi olan Bahçelievler Mahallesinin sorunlarının da büyük olduğunu ifade ederek, mahalle sakinlerinin 30 Mart seçimlerinde destek vermesi halinde ekibiyle birlikte bu sorunların üstesinden gelmeyi başaracaklarını vurguladı.
Kızıltepe’nin Ticaret Borsası ziyaretinde TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Özbayram, TSO Meclis Başkan Yardımcısı Levent Çöphüseyinoğlu ile birlikte Çorum Ticaret Borsası Meclis Başkan Yardımcısı İsmail Turan Ünlü ile Meclis Üyesi Satılmış Boya da yer aldı.
Hasan Kızıltepe, ziyaretin ardından TSO ve Ticaret Borsası yöneticileriyle toplu fotoğraf çekindi. (Volkan SINAYUÇ)
Son Güncelleme: 26.01.2014 21:44