Halk-Lis’ e yeni yönetim

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Lise Teşkilatı olan Halk-Lis Çorum İl Yönetimi’nde değişiklik yapıldı.

Halk-Lis’ e yeni yönetim

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Lise Teşkilatı olan Halk-Lis Çorum İl Yönetimi’nde değişiklik yapıldı.

01 Ocak 2016 Cuma 23:47
Halk-Lis’ e yeni yönetim

CHP İl Binası’nda gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Halk-Lis Çorum İl Başkanı Fatih Şanal, yeni yönetim kurulu üyelerini tanıttı.
Bu kapsamda yeni yönetimde Halk-Lis Çorum İl Başkanlığı’na tekrar Fatih Şanal getirilirken, Başkan Yardımcıları Cenk Özkeskin ve Ural Türkmen, Sayman İsmet Karataş, Sekreter Özge Özkeskin, Basın Sorumlusu Gözde Araz, Eylem Sorumlusu Anıl Yavuz, Bilişim Sorumlusu Emre Doğan ile Yönetim Kurulu Üyeleri Seçkin Doğan, Gülümser Tilki, Sultan Özcan ve Tuğçe Sucu oldu.
Bütün lisede okuyan öğrencileri Halk-Lis çatısı altında buluşmaya çağıran Şanal, “Genç arkadaşlarımla özel günlerimizde, milli günlerimizde meydanlarda, kürsülerde ve partimizde bir arada olacağız” diye konuştu.
Şanal, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin en alt tabanından yetişecek olan genç arkadaşlarımla parti büyüklerimizden devralacağımız şerefli bayrağı iktidarımız için en yükseklerde tutmaya gayret edeceğiz. Genç arkadaşlarımla özel günlerimizde, milli günlerimizde meydanlarda, kürsülerde ve partimizde bir arada olacağız. Yolumuza gericilerin yüzüne vura vura devam edeceğiz. Biz gençler olarak siyasi eğitim alabileceğimiz güzel projelerle gündemden düşmeyeceğiz. Sadece siyasi eğitimlerle kalmayıp, okullardaki üstün başarılar için de eğitimlerimize devam edeceğiz. Bizler durmadan ve yılmadan her alanda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Gençlik atasının izinde ilerlemektedir. Bütün liseli arkadaşlarımızı Halk-Lis çatısı altına davet ediyoruz” dedi.
Şanal’ın konuşmasının ardından toplantı Halk-Lis Bilgilendirme Sunumu ile devam etti.
(Elif Suar TURALI)

Son Güncelleme: 01.01.2016 23:48
Anahtar Kelimeler:
Halk-Lis’ E Yeni Yönetim