Gül: “Çiftçimiz zor günler geçiriyor”

Ziraat Mühendisleri Odası İl Temsilcisi Necati Gül, beraberindeki yönetim kurulu üyesi Turan Yetkin ile birlikte Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan’ı ziyaret etti.

Güncel 14.05.2015, 22:22 14.05.2015, 22:23
643
Gül: “Çiftçimiz zor günler geçiriyor”
Oda Başkanı Sayan ve Çorumlu çiftçilerin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutlayan Gül, 2015 yılında bol ürün, bol kazanç diledi.
Ülkemizdeki çiftçilere daha fazla değer verilmesi gerektiğini ifade eden Gül, “Geniş tarım alanları, tarımsal üretim potansiyeli ve zengin ürün çeşidine sahip olan Türkiye’de alın terini emeği ile yoğuran, bin bir zorlukla ve fedakârlıkla üretmek için gecesini gündüzüne katan çiftçimiz, zor günler geçirmektedir. Biliyoruz ki; çiftçi kazanırsa, esnaf kazanacak, göç olmayacak, işsizlik olmayacaktır. Çiftçi kazanırsa Türkiye kazanacaktır” dedi.
Tarımsal üretimin her kademesinde alın teri olan, ülkemizin kalkınma sürecinde önemli görevler üstlenen ve günlük yaşamımızın sürdürülmesine katkıda bulunan tüm çiftçilerinin Çiftçiler Günü’nü kutlayan Gül, ürünün gerçek değerini bulacağı bereketli hasatlar diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan ise, tüm çiftçilerin ve ailelerinin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutladı.
(Onur MÜLAZIM)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@