Görsel sanatlar teknoloji ve tasarım sergisi beğeni topladı

Sungurlu Fatih Ortaokulu öğrencileri tarafından Görsel Sanatlar Teknoloji ve Tasarım Sergisi açıldı.

Güncel 12.06.2016, 23:39 12.06.2016, 23:39
610
Görsel sanatlar teknoloji ve tasarım sergisi beğeni topladı

Fatih Ortaokulu öğrencilerinin hazırladığı resim, teknoloji ve tasarım sergisi okul koridorlarında sergilenmeye başladı. Serginin açılışına Belediye Başkan Vekili Bahri Sezen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Özdemir, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler veliler katıldı.
Öğrencilerin yaptığı resim, teknoloji ve görsel sanatlar eserleri, sergi ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi gördü. Sergi esnasında okul öğrencileri mini bir konser vererek açılışı yapılan sergiyi renkli bir hale getirdi.
Fatih Ortaokulu Müdürü Mehmet Karaçil, öğrencilerin akademik anlamdaki başarısının yanı sıra sosyal ve kültürel anlamdaki başarılarının da kendileri için önemli olduğunu hatırlatarak, “Fatih Ortaokulu olarak öğrencilerin sosyal ve kültürel anlamdaki başarılarının da bizim için önemli olduğunu vurgulamak adına sergimizin açılışını yaptık. Öğrencilerimize yetenekleri ve kabiliyetleri doğrultusunda imkanlar verildiği zaman neler başarabileceğini, neler yapılabileceğini göstergesi bu sergimizdir. Sergide emeği olan öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi. (İHA)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@