13 Mart 2014 Perşembe 22:25
Genç girişimciler Sinop’ta biraraya geldi

TOBB Karadeniz İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanları, TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyesi Sezai Hazır’ın katılımıyla Sinop’ta düzenlenen Karadeniz Genç Girişimciler Kurulu Bölge Toplantısı’nda bir araya geldi. Toplantıya TOBB Çorum Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Elvan Can Çabuk da katıldı.

Sinop Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda; Karadeniz Bölgesi’nde yapılabilecek yatırımlar ve bu konuda illerin birbirlerine nasıl destek verebilecekleri konuşuldu. Toplantıda ayrıca, kurulların kendi illerinde yaptıkları çalışmalar anlatılarak, bu çalışmaların nasıl geliştirilebileceği konusu müzakere edildi.

Bölge Toplantısı kapsamında ayrıca Sinop Üniversitesi’nin katkıları ile Genç Girişimciler Kurulu Başkanları ile üniversite öğrencileri bir araya geldi.

Girişimcilik Paneli adı altında Çorum, Rize, Trabzon, Samsun, Amasya, Kastamonu ve Sinop Genç Girişimciler Kurulu Başkanlarının katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda kurul başkanları, ticaret hayatına nasıl atıldıkları ve kariyer planlamaları hakkında üniversite öğrencilerine bilgiler verdiler. Başkanlar, toplantıda üniversite öğrencilerinin sorularını yanıtladılar.
(ÇORUM HABER)

Son Güncelleme: 13.03.2014 22:26