Gelecek Partisi Merkez İlçe’de görev dağılımı

Gelecek Partisi Çorum Merkez İlçe kongresinin ardından İlçe Başkanı Levent Batman Başkanlığında görev dağılımı yapıldı.

Güncel 26.08.2020, 23:04
681
Gelecek Partisi Merkez İlçe’de görev dağılımı

Gelecek Partisi Çorum Merkez İlçe kongresinin ardından İlçe Başkanı Levent Batman Başkanlığında görev dağılımı yapıldı.

Gelecek Partisi Çorum Merkez İlçe Teşkilatının 9 Ağustos Pazar günü yapılan 1. Olağan Kongresi’nin ardından ilçe yönetim kurulu üyeleri arasında görev dağılımı gerçekleştirildi.

İlçe seçim kurulundan mazbatasını aldıktan sonra parti binasında yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında tanışma faslının ardından İlçe Başkanlık Kurulu oluşturuldu.

Buna göre Gelecek Partisi’nin Merkez İlçe Çorum kadrosu şu isimlerde oluştu:

Başkanlık Kurulu ve Yardımcıları: Siyasi İşler Başkanlığına Mustafa Yiğiter, Teşkilat Başkanlığına Mustafa Akdağ, Teşkilat Başkan Yardımcılığına Mesut Köse, Seçim ve Hukuk İşleri Başkanlığına Hülya Kaşıkçı, Seçim ve Hukuk İşler Başkan Yardımcılığına Selami Kara, İdari ve Mali İşler Başkanlığı Necdet Marım, İdare ve Mali İşler Başkan Yardımcısı Sayıt Barandak, İlçe Sekreterliğine Buket Cingöz, İlçe Sekreteri Yardımcılığına Fatih Kabakçı, Yerel Yönetimler ve Şehirler Başkanlığına Önder Güleç, Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkan Yardımcılığına Emrah Marti, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığına Hüseyin Eraslan, Sosyal Politikalar Başkanlığına Şükrü Erdal, Sosyal Politikalar Başkan Yardımcılığına Ayşe Şahin, İletişim Başkanlığına Ertuğrul Gelgör, İletişim Başkan Yardımcılığına Ahmet Oğuz Uygur, İnsan Hakları Başkanlığına Mustafa Başıbüyük, İnsan Hakları Başkan Yardımcılığına Murat Al, Parti İçi Eğitim Başkanlığına Emin Alper Köken, Dış İlişkiler Başkanlığına Halit Şahin, Araştırma Geliştirme ve Bilişim Başkanlığına Muhammed Taha Derin, Araştırma Geliştirme ve Bileşim Başkan Yardımcılığına Burak Karaca ve Kültür ve Sanat Politikaları Başkanlığına Mesut Ballı, Kültür ve Sanat Başkan Yardımcılığına Mustafa Duzcu getirildi.

Göreve getirilenlere başarılar dileyen Batman, kendilerinin meşakkatli bir görev beklediğini ve yılmadan, usanmadan partilerinin başarısı için çalışacaklarını belirtti. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
26°
parçalı bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@