Gelecek Partisi kurmayları Rumi Bekiroğlu ile buluştu

Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan Gelecek Partisi’nin Genel Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Selçuk Özdağ ve Ayhan Seferüstün Çorum’a gelerek kurucu üyelerden Rumi Bekiroğlu ile görüştüler.

Güncel 31.12.2019, 00:12
3454
Gelecek Partisi kurmayları Rumi Bekiroğlu ile buluştu

AK Parti eski Amasya milletvekillerinden ve Gelecek Partisi kurucularından Avni Erdemir’in annesinin Amasya’daki cenazesine katılan Selçuk Özdağ ve Ayhan Seferüstün Amasya dönüşü Çorum’a uğradılar.

Selçuk Özdağ’ın arkadaşı Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mevlüt Uyanık’ın da hazır bulunduğu toplantıda Çorum’un sorunlarına da değinildi.

ŞEKER FABRİKASININ KOKUSUNDAN ŞİKÂYET

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcılarından Prof. Dr. Selçuk Özdağ, toplantıda Çorum ve Çorumlulardan övgü ile bahsederken, Çorum Şeker Fabrikasından geldiğini tespit ettikleri kokunun rahatsız edici boyutta olduğunu belirterek yetkililerin buna bir an önce çare bulması gerektiğini öyledi.

TEŞKİLATLANMA SÜRECİ DEVAM EDİYOR

Öte yandan Çorum Gelecek Partisi teşkilatlanma süreci Rumi Bekiroğlu önderliğinde devam ederken, kısa bir süre içerisinde il, merkez ilçe ve ilçelerde teşkilatlanma çalışmalarının tamamlanarak kamuoyu karşısına çıkılacağı öğrenildi.

“BAŞKANLARIMIZI MEDYADAN ÖĞRENİYORUZ”

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Rumi Bekiroğlu’na, medyada çıkan “muhtemel il ve merkez ilçe başkanlarının isimleri”ni hatırlatmamız üzerine, medyanın fotoğraflara bakarak fikir yürüttüğünü, çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

(Elvan Yılmaz)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
12°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@