Galatasaray’ın taraftar dernekleri federasyon çatısı altında toplanıyor

Son Genel Kurul’da Çorum Galatasaraylı Taraftarlar Derneği Başkanlığı’na seçilen Av. Ahmet Ünal ile bir önceki Başkan, yeni Başkan Yardımcısı Ümit Leblebici, bu yıl derneğin 19. kuruluş yıldönümünü kutlamaya hazırlandıklarını belirterek, Dalgıçlar Otel’le anlaşma sağlandığını, maçların burada ailece izlenebildiğini, kombine biletlerin dernekten temin edilebileceğini söylediler.

Güncel 25.03.2014, 21:38 25.03.2014, 21:38
868
Galatasaray’ın taraftar dernekleri federasyon çatısı altında toplanıyor

Galatasaray Kulübü, taraftar derneklerinin yeniden yapılanması konusunda bir çalışma başlattı.

Derneklerin tüzükleri standart hale getirilerek, yurt içindeki ve dışındaki tüm dernekler bir federasyon çatısı altında toplanacak. Böylelikle derneklerin ortak bir amaç etrafında dayanışmaları ve birbirleriyle irtibatları sağlanacak.

Çorum Galatasaraylı Taraftarlar Derneği de, son Genel Kurulunda tüzüğünde gerekli düzenlemeleri yaparak federasyon için hazır duruma geldi.

Genel Kurul’da Dernek Başkanlığı’na seçilen Av. Ahmet Ünal ile bir önceki Başkan, şimdiki Başkan Yardımcısı Ümit Leblebici, dün gazetemizi ziyaret ederek yeni oluşumlar hakkında bilgi verdiler.

Şartları uygun olan derneğin, bundan böyle Galatasaray Genel Kurulu’nda üye olarak temsil edileceğini belirten Ünal ve Leblebici, “Galatasaraylı taraftarlar olarak, sporun toplumsal barış ve kardeşlik aracı olduğunu kabul ediyoruz. Diğer kulüplerle ve taraftarlarla ilişkilerimizin, sporun kuralları içinde bir rekabet ortamı olarak yaşanmasını arzu ediyoruz” dediler.

Dalgıçlar Otel’le anlaşma yaptıklarını, maçları ailece burada izleme olanağının sağlandığını, hizmetlerde de indirim uygulandığını anlatan Ahmet Ünal ve Ümit Leblebici, derneğin 19. kuruluş yıldönümünü kutlama hazırlığı içinde olduklarını da vurgulayarak açıklamalarını şöyle sürdürdüler:

“Kadınlardan oluşan bir komisyonumuz ve çocuk kulübümüz kurulacak. Sosyal yardım ve toplumsal faaliyetlere destek olmayı amaçlıyoruz. Dernek üyelerimize ve taraftarlarımıza kombine bilet alımı için çalışmalar yapıyoruz. Talep edenler Nisan ayı içinde başvurabilirler. Yine üyelerimiz, GS Store mağazalarında indirimden yararlanabilecekler.”
(ÇORUM HABER)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@