16 Şubat 2014 Pazar 21:06
Fiat’ın avantajları göz kamaştırıyor
Şubat ayına özel fırsat aracı olan 1.4 Turbo 16V T-jet 120 HP benzinli motora sahip sunrooflu Bravo modeli, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sahibiyle buluştu.

Fiat’ın Çorum’daki evi Karakaşlar Otomotiv’de gerçekleşen ve pasta kesilmesiyle başlayan görkemli teslimat töreninde 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırlatılan aracını teslim alan Kadir-Emine Pıçakçı çifti, araçlarına ayın fırsat ürünü olmasından dolayı ekonomik olarak sahip olmanın mutluluğunu yaşadı. Pıçakçı çifti, Fiat’ın yapmış olduğu fırsat ve kampanyalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdiler.

Karakaşlar Otomotiv Satış Müdürü Asım Avcı, yaptığı açıklamada; düşük yakıt sarfiyatı ile birlikte karbondioksit salınımını %30'a varan oranda düşüren T-jet motorun, dünyanın çevreye en duyarlı motoru olmasının yanı sıra verimin daha yüksek, yakıt tüketiminin daha düşük olması için en ileri teknolojilerin sinerjik bir uygulaması özelliğini taşıdığını anlattı.

Anahtar teslimatını gerçekleştiren Satış Danışmanı Arslan Kiril, Bravo modelinin tüm aileye daha fazla konfor sunarken, şıklıktan ödün vermemesi, geniş iç hacmi, ergonomik koltuklarıyla en uzun diz mesafesi ve İtalyan tasarımı çizgileriyle göz kamaştırdığını ve çift bölmeli otomatik klima özelliği ile konforlu bir sürüş keyfi yaşattığını kaydetti.

Arslan Kiril, “Direksiyon başında olmak ulaşılmaz olmak demek değildir. Blue&Me, ile sürücülere her an ve güvenlikle ulaşabilmeyi sağlar, kendine has ses tanıma teknolojisiyle bir kez bluetooth kaydedildiğinde ve telefon rehberi indirildiğinde sürücüler gözlerini yoldan ayırmadan direksiyondan herhangi bir fonksiyona ulaşabilir aynı zamanda bir numarayı aramak için kullanıcı direksiyondaki tuşları kullanarak ya da ses komutuyla rakamları tek tek söyleyerek veya rehbere kayıtlıysa aradığı kişinin ismini söyleyerek arama yapabilir” dedi.

Satış Danışmanı Arslan Kiril, sözlerine şöyle devam etti:

“Güzellik ve konfor nadiren yan yana gelir. Fiat Bravo' nun birbirinden şık iç detayları rahatlığın ve sportifliğin yanında lüks bir sürüş keyfi de getiriyor. Bravo kalitesi her detayda göze çarpıyor. Estetik, fonksiyonel ve teknik özellikleriyle rakiplerine fark yaratan Bravo, iç tasarımı ile dikkat çekmeyi başarıyor. Yeni iç döşeme tasarımı ve renkleriyle sıradışılığını bir kez daha gösteriyor, tüm versiyonlarında Standart olan karbon görünümlü ön panel Bravo'ya özgü şıklığı pekiştiriyor. Yeni iç döşemeler, kapı içi şık tasarımlarla Bravo'nun sportif ruhunu da ortaya çıkarıyor.”

Arslan Kiril, Fiat’ın kampanyalarını yakından takip etmek ve modellerini daha yakından tanıma fırsatı yakalamak için Çorum halkını İskilip Kavşağı’nda bulunan Karakaşlar Otomotiv’e davet etti.
(ÇORUM HABER)
Son Güncelleme: 16.02.2014 21:06