Fen Lisesi mezunları buluştu

Çorum Fen Lisesi Mezunlar Ptatformu tarafından yemek düzenlendi.

Fen Lisesi mezunları buluştu

Çorum Fen Lisesi Mezunlar Ptatformu tarafından yemek düzenlendi.

01 Ağustos 2014 Cuma 20:59
Fen Lisesi mezunları buluştu
Çorum Fen Lisesi Mezunlar Ptatformu tarafından yemek düzenlendi.

Samimi bir ortamda geçen ve çok sayıda mezun öğrencinin katıldığı yemekte Fen Lisesi Müdürü Süleyman Atçıoğlu’nun Sungurlu Milli Eğitim Müdürü olarak atanması, Matematik Öğretmeni Ö.Faruk Gencer’in Bursa’ya tayin olması ve Güner Dilşad Er’in de LYS sınavında Türkiye 9.’uncusu olması nedeniyle ÇFL Mezunlar Platformu tarafından plaket verildi.

Törende ÇFL Mezunlar Platformu adına konuşan İngilizce Öğretmeni Hüseyin Öneği, platformun önceki senelerde olduğu gibi bundan böyle de bu güzel buluşmalara zemin hazırlamaya devam edeceğini söyledi. Ayrıca bu gecenin bu sene daha ayrı bir önem taşıdığını belirten Öneği, “Okulumuzda 14 yıldır görev yapan Okul Müdürü Süleyman Atçıoğlu’nun Sungurlu Milli Eğitim Müdürü olarak atanmasından ve LYS sınavında Türkiye 9.’su olan G.Dilşad Er’in bu başarısından dolayı tüm mezunlar adına sevinç duyduk” dedi.

Kendisine 14 yıldır yaptığı hizmetler nedeniyle Okul Aile Birliği Başkan Vekili Mustafa Kaleycik tarafından plaket verilen Süleyman Atçıoğlu da bu jestten dolayı herkese teşekkür etti. Süleymün Atçıoğlu, bu ayrılığın yeni birlikteliklere imkan vereceğini, burada başardıklarını Sungurlu’da da tekrarlamak istediklerini ifade etti.

Okulun 200 yılından bu yana görev yapan, gayretli çalışmaları nedeniyle takdir toplayan ve sevilen Matematik Öğretmeni Gencer’in Bursa’ya tayin olması öğrencilere biraz burukluk yaşattı. Gencer de yaptığı duygu dolu konuşmada tüm öğrencilere teşekkür etti ve haklarını helal etmelerini istedi.

LYS sınavında Türkiye 9.su olarak büyük bir başarıya imza atan öğrenci Güner Dilşad Er ise, bu başarısında okulunun çok büyük bir katkısı olduğunu belirterek, emeği geçen tüm idareci ve öğretmenlere teşekkür etti. Dilşad Er, okulunu çok sevdiğini de sözlerine ekledi.

Oldukça sıcak duyguların paylaşıldığı gece tekrar buluşma dilekleriyle sona erdi.
(Volkan SINAYUÇ)
Son Güncelleme: 01.08.2014 23:00