EYUDER’den Milli Eğitime ziyaret

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) Çorum Temsilciliği İl Milli Eğitim Müdürü Yahya Çoban’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Güncel 28.03.2019, 20:50
331
EYUDER’den Milli Eğitime ziyaret

Ziyarete İl Temsilcisi Nurcan Çalışkan, Osmancık İlçe Temsilcisi Yelda Kılıçarslan, Sungurlu İlçe Temsilcisi İbrahim Bıçak ve üyeler Hüseyin Pilatin, Elveda Badır ve Fatih Saltabaş katıldı.

Ziyarette derneğin amacı, faaliyetleri, projeleri ve çeşitli çalışma alanları hakkında bilgi verildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile EYUDER arasında yapılabilecek işbirliği çalışmaları ve projeler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

İl Milli Eğitim Müdürü Yahya Çoban, eğitimci ve akademisyenlerin üyesi olduğu EYUDER’e eğitime katkılarından dolayı teşekkür ederek, başarılar diledi.

EYUDER Çorum İl Temsilcisi Nurcan Çalışkan da yaptığı açıklamada, Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği’nin 10 Ekim 2009 yılında kurulan ve kâr amacı gütmeyen bir sivil toplum örgütü olduğunu, hiçbir siyasi partiye, kişiye ve kuruma bağlı olmadığını anlattı. Çalışkan, Derneğin amacını şöyle ifade etti: “Türk Milli Eğitim Sisteminde kaliteyi yakalamak amacıyla, eğitim yöneticilerinin birikim ve deneyimini artırmak ve bu alanda çalışmak; eğitim yöneticilerinin sorunlarını dile getirmek ve çözüm üretmek; üyelerinin sosyal, kültürel, ekonomik ve mesleki gereksinimlerini karşılamaya yönelik çalışmalar yapmak; eğitim ve öğretim konularında kamu yararına uygun faaliyetlerde bulunmak.”(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
-3°
sisli
banner303
Namaz Vakti 05 Aralık 2020
İmsak 06:11
Güneş 07:41
Öğle 12:36
İkindi 14:59
Akşam 17:20
Yatsı 18:45

Gelişmelerden Haberdar Olun

@