08 Mart 2014 Cumartesi 00:13
Esnaftan Külcü’ye ilgi

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, seçim çalışmalarını Gülabibey Mahallesi’nde devam ettirdi. Burada partisinin seçim bürosunun açılışına katılan Külcü büyük bir ilgiyle karşılandı. 5 yıllık dönemde yaptıkları hizmetlerle Çorum’u şaha kaldırdıklarını anlatan Külcü vatandaştan 5 yıl daha destek beklediklerini söyledi.

Başkan Külcü daha sonra ise Cemilbey Caddesi, İnönü Caddesi ve Yunus Emre İş Merkezi civarında faaliyet gösteren esnafı ziyaret ederek 30 Mart yerel seçimleri için destek istedi. Cadde üzerindeki tüm esnafı ziyaret eden Külcü, esnafa hayırlı kazançlar diledi.

30 Mart yerel seçimleri için Belediye Başkanı Külcü’ye başarılar dileyen esnaf da Çorum Belediyesi tarafından son 5 yılda yapılan çalışmalardan memnun olduklarını, yeni dönemde de Muzaffer Külcü’yle birlikte önemli hizmetlerin geleceğine inandıklarını söyledi.Esnaf ziyareti sırasındaki özellikle çocukların kendisine gösterdiği ilgiden hayli memnun olan Başkan Külcü, bir seyyar satıcıdan aldığı tüm tatlıları mahalleli çocuklara dağıttı. Çocuklar, jestinden dolayı Külcü’ye teşekkür etti.

İŞİTME ENGELLİLER KULÜBÜ’NE YER SÖZÜ
Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, seçim çalışmaları kapsamında İşitme Engelliler Spor Kulübü'nü ziyaret etti. AKP Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse ve Belediye Meclis üyesi adaylarının da katıldığı ziyarette kulübün yer sıkıntısının olduğunu dile getiren Külcü, kulübe yeni bir yer tahsis edeceklerini ve bu sayede kulübün daha iyi şartlarda hizmet vereceğini kaydetti. İşitme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Mürsel Barıldar, Muzaffer Külcü'ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, kulüplerinin yer sorununun çözülmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini kaydetti.
(Volkan SINAYUÇ)

Son Güncelleme: 08.03.2014 00:14
Anahtar Kelimeler:
Esnaftan Külcü’ye Ilgi