Esnaf temsilcilerinden geçmiş olsun ziyareti

Çorumlu esnaf temsilcileri, Sinop’un Türkeli ilçesinde geçtiğimiz ay yaşanan sel felaketinin ardından bölgedeki çalışmaları koordine etmek amacıyla İçişleri Bakanlığı tarafından görevlendirilen Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’yi ziyaret etti.

Güncel 07.09.2021, 22:30
265
Esnaf temsilcilerinden geçmiş olsun ziyareti

Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun, Dikiciler ve  Kunduracılar Odası Başkanı Halil Gürbüzer ile Sungurlu Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Erdal Kolaylı, Sinop’un Türkeli ilçesinde günlerdir sel mağdurlarının yaralarını sarmak amacıyla yoğun bir çaba sarf eden Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’yi ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldılar.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Mustafa Çiftçi ise, sel bölgesine yaptıkları yardımdan dolayı başta ÇESOB Başkanı Recep Gür olmak üzere Çorumlu tüm esnaf ve sanatkârlara duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.  Ziyarette İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Çıplak da hazır bulundu.
Vali Çiftçi’ye başarılı çalışmalarından dolayı Çorumlu esnaf ve sanatkârlar adına teşekkür eden esnaf temsilcileri daha sonra selden zarar gören ilçeyi gezdiler.  
İnceleme sırasında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile de karşılaşan esnaf temsilcileri, Soylu’ya Çorumluların selamını iletirken, Soylu da tüm Çorum halkına selamlarını iletti.

(Haber Merkezi)
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
16°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@