18 Şubat 2014 Salı 20:48
Erhan Akar anneannesi Zeynep Kılıç’ı kaybetti
Adalet ve Kalkınma Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı Erhan Akar’ın anneannesi Zeynep Kılıç (86) vefat etti.

Çomarbaşı (Riçvanlar) Köyü’nden gelme, Elvan, Yaşar ve Abdullah Kılıç’ın anneleri, Erhan Akar’ın anneannesi Zeynep Kılıç, tedavi gördüğü Çorum Özel Hastanesi’nde dün sabaha karşı vefat etti.

Zeynep Kılıç’ın cenazesi, dün Ulucami’de öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Çomarbaşı Köyü’ne götürülerek köy mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze törenine; Vali Sabri Başköy, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AKP İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, AKP Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse, Belediye Başkan Yardımcıları Zeki Gül, Turhan Candan, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, AKP İl ve Merkez İlçe, Gençlik Kolları yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Öte yandan vefat eden Karacaköyden gelme Yunus ve Veysal Beklevic’in babaları, Hüseyin Beklevic ve Çorum’un ilk Belediye Başkanı Mazlumoğlu Hacı Halil Ağa'nın torunu, Devlet Hastanesi’nden emekli Nuri Töremiş’in eşi, Halil Usluoğlu’nun ablası, Tarım İl Müdürlüğü’nde görevli Ahmet Töremiş, Füsun Erzen ile Aysun Özüyağlı’nın halası Asuman Töremiş’in (84) cenaze namazları da Ulucami’den kaldırıldı.

ÇORUM HABER, Merhum ve Merhumelere Allah’tan rahmet, aileleri ve yakınlarına başsağlığı diler.
(Volkan SINAYUÇ)
Son Güncelleme: 18.02.2014 23:49