“Erdoğan’sız ve Ak Partisiz bir Türkiye için birleştiler”

Türkiye’ye çağ atlatan Ak Parti’nin, halen de milletin tek umudu ve geleceği olduğunu belirten Başkan Külcü, Erdoğan ve Davutoğlu’nun mazlumların sesi olduğunu, 1 Kasım’da yeniden tek başına iktidara geleceklerini söyledi.

Güncel 20.10.2015, 23:14 20.10.2015, 23:15
2452
“Erdoğan’sız ve Ak Partisiz bir Türkiye için birleştiler”

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, ilçe ziyaretlerine Sungurlu ile devam etti.
Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Külcü, 2002 yılından beri ülkenin geleceğini inşa eden Ak Parti’ye milletin teveccühünün devam ettiğini belirterek, “CHP, MHP, HDP, Avrupa birliği sözcüleri, Esed, Sisi hepsi birleşmiş Recep Tayyip Erdoğan’sız ve AK Partisiz bir Türkiye istiyorlar. Tarihte böyle bir birliktelik yoktur. Mazlumların sesi olan bunu her platformda dile getiren tek ülke vardır. Bu ülke Türkiye’dir. Mazlumların sesi olan Recep Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu vardır.” dedi.
AK Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan da, Başkan Külcü’nün kurucu il başkanlığı, milletvekilliği ve belediye başkanlığı ile 15 yıldan beri AK Parti’ye en iyi şekilde hizmet ettiğini, kendisinin tecrübelerinden yararlanmaya çalıştıklarını söyledi.
Başkan Külcü’nün Sungurlu ziyaretine AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mahmut Öztemiz ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Musa Arif Ertan da katıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
16°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@