Erdoğan’a Çorumlu Başdanışman

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanlığı’na Çorumlu Veysal Bektaş getirildi.

Erdoğan’a Çorumlu Başdanışman

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanlığı’na Çorumlu Veysal Bektaş getirildi.

10 Ağustos 2018 Cuma 10:49
Erdoğan’a Çorumlu Başdanışman

Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı, İdari İşler Başkanlığı, Milli Savunma ve Ticaret Bakan Yardımcılıklarına ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararlarına göre, Milli Savunma Bakan Yardımcılıklarına Alpaslan Kavaklıoğlu, Muhsin Dere, Şuay Alpay ve Yunus Emre Karaosmanoğlu, Ticaret Bakan Yardımcılığına ise Fatih Metin atandı.
Resmi Gazete'de yer alan diğer atama kararları ile Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı'na Veysel Bektaş, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı Güvenlik İşleri Genel Müdürlüğü'ne Yusuf Karaloğlu, Destek ve Mali Hizmetler Genel Müdürlüğüne ise Mahmut Kazan getirildi.


VEYSAL BEKTAŞ KİMDİR?
Çorum’da dünyaya gelen Veysal Bektaş, daha önce Adalet Bakanlığı Tetkik hakimi, Personel Genel Müdür yardımcılığı, müsteşar yardımcılığı görevlerinde bulundu.
2015 yılında, Cumhurbaşkanlığı Hukuk Hizmetleri Başkanlığı görevine atanan Veysal Bektaş aynı zamanda Cumhurbaşkanının başdanışmanlığı görevini yürütüyordu.
Konu ile ilgili olarak Veysal Bektaş 10 Ağustos 2018 tarihi itibariyle Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı’na atandı. (Haber Merkezi)

Son Güncelleme: 10.08.2018 14:59