“Erdoğan, Güzel Sanatlar Kompleksi’ne destek verdi”

Ahmet Sami Ceylan, Güney Amerika gezisi sırasında, Çorum’a yapımı için uğraş verdikleri “Güzel Sanatlar Kompleksi” projesini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la da paylaştığını, Cumhurbaşkanı’nın, bu tesisin Çorum’a gerekli olduğunu belirterek, “geç bile kalınmış” dediğini söyledi.

Güncel 09.02.2016, 01:44 09.02.2016, 01:46
1257
“Erdoğan, Güzel Sanatlar Kompleksi’ne destek verdi”

Güney Amerika gezisi dönüşünde, İstanbul’daki Dünya Turizm Forumu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anadolu’da turizme açılması gereken merkezler arasında Çorum’u da zikretti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının bir bölümünde, “Van, Bitlis, Amasya, Çorum, Diyarbakır ve Ağrı’nın bütün güzellikleriyle dünyanın ilgisine sunulması gerektiğinin altını çizdi.

“KÜLTÜR TESİSİNE HEMEN BAŞLAYIN”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Güney Amerika gezisi sırasında, Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’dan Çorum’un sorunlarına ilişkin bilgi aldı.
Ceylan’ın, Kültür Kompleksi konusundaki girişimlerini anlatması üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Geç bile kalmış, hemen başlayın” ifadesini kullandı.

ERDOĞAN: “KARADENİZ’İ MERSİN’E DEMİRYOLU İLE BAĞLAMAMIZ GEREKİYOR”
*** Güney Amerika gezisi sırasında Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’la, Ankara-Kırıkkale-Çorum-Samsun hızlı tren projesini de değerlendiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karadeniz ile Akdeniz arasında demiryolu hattının büyük önem taşıdığına vurgu yaparak, “Karadeniz’i Mersin’e demiryoluyla bağlamalıyız. Dolayısıyla, demiryolu projesine destek veriyorum” dedi.


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
18°
açık
banner303
Namaz Vakti 24 Eylül 2020
İmsak 04:58
Güneş 06:23
Öğle 12:37
İkindi 16:01
Akşam 18:42
Yatsı 20:01

Gelişmelerden Haberdar Olun

@