21 Şubat 2014 Cuma 23:28
Ercan Daşdan: “Mahalleleri birlikte gezelim”
Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Ercan Daşdan ile İl Başkanı İsmail Lek ve bazı partililer Cemilbey Caddesi esnaflarını ziyaret ederek 30 Mart seçimleri için destek istedi.

Esnaf dostu bir belediye başkan adayı olduğunu vurgulayan MHP Başkan Adayı Daşdan, Cemilbey Caddesi’nde faaliyet gösteren esnaflarına ziyarette bulunarak 30 Mart Mahalli İdareler Seçiminde halkın en doğru kararı vereceğini belirtti.

Belediye başkanı seçilmesi halinde esnaflarla birlikte olup, Çorum için hizmet edeceğini ifade eden Daşdan, Esnaflar memleketin bel kemiği olduğunu, çok zor şartlar altında çalıştıklarını ve sorunları hakkında bilgi sahibi olduklarını söyledi.

Cemilbey Caddesi esnaflarından bir istekte bulunan Ercan Daşdan, “Belediye başkanlarını sorun soruşturun. Esnaf kapısını açmayana asla oy vermeyin. Sonuçta son kararı sizler vereceksiniz. MHP Belediye Başkan Adayı olarak ben tüm esnafı geziyorum. Bizim billboardımız, 600 bin liralık ekranlarımız yok. Tek güvencem sizlersiniz. Esnaflarımıza güveniyor ve sizlerden destek bekliyorum” dedi.MHP Belediye Başkan Adayı Ercan Daşdan, AKP aday tanıtım toplantısı sırasında kendisine gönderme yapan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü için de açıklamada bulundu. Külcü’nün külhanbeylik yaptığını belirten Daşdan, hodri meydan çağrısı yaptı.

Atatürk Spor Salonu’ndaki tanıtımda CHP ve MHP’nin seçim çalışmalarına yönelik gönderme yapan Külcü’yü eleştiren Ercan Daşdan “Belediye Başkanı Külcü aday tanıtım toplantılarında bana sallamış. Kendi toplantılarında külhanbeyliği yapmakla olmuyor. Kendine güveniyorsa Çorum’un mahallelerini beraber gezelim. Milönü’nde, Bahabey’de, Gülabibey’de, Ulukavak’ta vatandaşlar kim için ne söylüyor, görelim. Hodri meydan” şeklinde konuştu.
(Onur MÜLAZIM)

Son Güncelleme: 21.02.2014 23:30