09 Mart 2014 Pazar 22:41
Ercan Daşdan: “Hiçbir kadının mağdur edilmesine izin vermem”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları (MHP), 8 Mart Kadınlar Günü’nü Afra Düğün Salonu’nda düzenlenen programla kutladı.

Programa, MHP Belediye Başkan Adayı Ercan Daşdan, Kadın Kolları Başkanı Ayla Köksal, parti yöneticileri ve çok sayıda kadın katıldı. Daşdan çok sayıda bayanın hazır olduğu program girişinde coşku ve alkışla karşılandı. Programda konuşma yapan MHP Belediye Başkan adayı Daşdan, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı. Ayrıca kadınlara yönelik projeleri hakkında da bilgi verdi.

Kadınların el emeği göz nuru ürettikleri ürünleri satarak ev ekonomisine katkıda bulunabilecekleri bir çarşı oluşturacaklarının sözünü de veren Ercan Daşdan, ayrıca Belediye Başkanlığı’nı kazanması halinde başkanlığı döneminde Çorum'da mağdur olan, ezilen hiç bir kadının olmaması için azami gayret göstereceğini ve bu yönde çalışmalar yaparak kadınlara sahip çıkacağını vurguladı.

MHP İl Kadın Kolları Başkanı Ayla Köksal da tüm kadınların gününü kutlayarak programa katılan partili kadınlara teşekkür etti. Kutlama etkinliği müzik eşliğinde yapılan eğlence ile sona erdi.(Volkan SINAYUÇ)

Son Güncelleme: 09.03.2014 23:09